Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Балканська держава готується до референдуму щодо зміни назви

30.07.2018 19:01
Балканська держава готується до референдуму щодо зміни назви
Наступного понеділка в парламенті Македонії відбудеться голосування щодо пропозицій уряду, в яких прописані деталі референдуму щодо угоди з Грецією про зміну назви країни на Республіка Північна Македонія.

Про це повідомляє AP, пише Укрінформ.

"Македонські законодавці проведуть голосування щодо пропозицій уряду, які встановлюють деталі референдуму щодо угоди з Грецією про зміну назви країни на Республіка Північна Македонія", - йдеться у повідомленні.

Очікується, що ці пропозиції будуть схвалені в понеділок, адже коаліція прем'єр-міністра Македонії Зорана Заєва має 67 зі 120 місць у парламенті, а для затвердження рішення необхідна проста більшість голосів.

Заєв запропонував провести референдум 30 вересня. Тоді у македонців спитають: "Чи виступаєте ви за членство в Європейському Союзі та НАТО, приймаючи угоду між Республікою Македонією та Грецькою Республікою?"

Як повідомлялося, суперечка між Грецією і Македонією навколо назви останньої триває ще з 1991 року, проте глави урядів двох країн все ж дійшли згоди 12 червня 2018 року. Парламент Македонії ратифікував договір з Грецією щодо перейменування країни на Республіку Північна Македонія.

Через відмову президента Македонії Джорге Іванова підписувати договір з Грецією щодо зміни назви держави прем'єр-міністр Зоран Заєв запропонував провести референдум щодо зміни у назві країни.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter