Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Варшава ображена на данські ЗМІ за згадку про польський антисемітизм

19.01.2018 20:05
Варшава ображена на данські ЗМІ за згадку про польський антисемітизм

Данська газета «Politken» опублікувала висловлювання польського посла у Копенгагені на антипольську статтю у цій газеті. Її автор представив у ній тезу професора Яна Ґроса, що негативне ставлення поляків до приймання іммігрантів виникає з польського антисемітизму, інформує Польське радіо. З Копенгагена повідомляє Пшемислав Голинський:

«Автор статті наводить висловлювання Яна Ґросса про те, що польська історична наррація змушує поляків вірити, що німці самостійно знищили три мільйони польських євреїв. Тому, на відміну від німців, які відчувають обов’язок приймати біженців, поляки переконані в тому, що вони нікому нічого не винні.

Посол Польщі в Копенгагені Генрика Мосьціcька-Дендис написала на сторінках «Politken», що це нічим не підкріплений стереотип. Тезу про те, що ворожість поляків пов’язана з начебто «накручуванням» Католицькою церквою антисемітизму, вона назвала нісенітницею.

У жовтні газета «Dagens Nyheter» опублікувала статтю, у якій шведський історик звинувачував польський уряд у тому, що він начебто, намагався приховати польський антисемітизм.

«Такого типу публікації виникають із історичного незнання, яке панує у Скандинавії і на Заході, про те як проходив процес Голокосту у Польщі», - сказав Польському радіо шведський історик і автор книжок на тему Голокосту Артур Шульц».

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter