ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Так багато біженців у світі ще ніколи не було

19.06.2017 14:46
Так багато біженців у світі ще ніколи не було

Агентство у справах біженців ООН повідомило, що кількість біженців, шукачів притулку та внутрішньо переміщених осіб у світі за підсумками 2016 року склала рекордні 65,6 млн осіб.

Це на 300 тисяч більше, ніж у 2015 році. Втім, це все одно набагато менший стрибок, ніж в 2014-2015 роках, коли кількість людей, вимушених залишити свої будинки, збільшилася відразу на п'ять мільйонів, повідомляє ВВС.

Комісар ООН у справах біженців Філіппо Гранді заявив, що дані про вимушених переселенців свідчать про провал міжнародної дипломатії.

"Ви бачите, що старі конфлікти, і виникають нові конфлікти призводять до переміщення людей. Вимушене переміщення - символ воєн, які ніколи не закінчуються", - заявив Гранді.

Він також нагадав про тягар, який ліг на деякі з найбідніших країн світу - 84% переміщених осіб живуть в бідних країнах і державах із середнім рівнем доходів.

"Як я можу просити країни з набагато меншою кількістю ресурсів - в Африці, на Близькому Сході, в Азії - прийняти мільйони біженців, якщо багаті країни відмовляються це зробити", - заявив Гранді.

ООН сподівається, що зафіксована в понеділок рекордна кількість вимушених переселенців змусить багаті країни ще раз задуматися на тим, щоб не просто прийняти більше біженців, але і працювати над відновленням миру.

Переселенці

ООН нарахувала 65,6 млн людей, вимушених залишити свої будинки. Серед них

22,5 млн - біженці

40,4 млн - внутрішньо переміщені особи (вони позбулися своїх будинків, але не залишили країну)

2,8 млн подали запит про отримання притулку.

Звідки прибувають біженці

Сирія - 5,5 млн (ще 6,3 млн сирійців - внутрішньо переміщені особи)

Афганістан - 2,5 млн

Південний Судан - 1,4 млн

Хто приймає біженців

Туреччина - 2,9 млн

Пакистан - 1,4 млн

Ліван: 1 млн

Іран - 979,4 тис.

Уганда - 940,8 тис.

Ефіопія - 791,6 тис.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter