ТЕХНОЛОГІЇ

Компанія Google представила технологію AutoML для створення нейромереж нейромережами. На конференції I/O 2017, Google розповів про технології AutoML, яка дозволяє одним
Prestigio Multipad Visconte V — один із найдоступніших на українському ринку планшетних комп'ютерів, виконаних у форм-факторі «трансформер».
Пропонуємо вам детально розглянути його характеристики, виявивши сильні і слабкі сторони. Це допоможе з'ясувати, чи справді цей гаджет виправдовує свою ціну.Плюси

Грузини визначилися, хто найбільша загроза для країни

13.05.2017 23:28
Грузини визначилися, хто найбільша загроза для країни
Більшість жителів Грузії назвали Росію найбільшою загрозою для своєї країни, випливає з опитування громадської думки, проведеного в квітні 2017 року американським Національним демократичним інститутом міжнародних відносин (National Democratic Institute for International Affairs, NDI). 
 
Як повідомляє портал "Грузія Online", цими днями організація оприлюднила першу частину результатів дослідження.
 
Відповідаючи на запитання, яка країна становить для Грузії найбільшу загрозу, 63% назвали Російську Федерацію. 6% припустили, що небезпека виходить від Туреччини, ще 5% згадали Сполучені Штати Америки. По 1% отримали Вірменія, Іран і сама Грузія. 15% опитаних не визначилися з відповіддю.
 
Також дослідниками було поставлено питання, яка країна забезпечить безпеку Грузії краще за всіх. 35% респондентів вибрали США, 12% - саму Грузію, 10% припускають, що найдієвіший захист прийде від Росії. Азербайджан назвали 2%, Францію - 1%, Туреччину - 1%, Німеччину - 1%, Вірменію - 1%. 18% вибрали категорію "жодна країна", а 17% не дали відповіді.
 
Серед оприлюднених матеріалів також була статистика відповідей на запитання про те, як вплинув на Грузію розпад СРСР. Близько 42% опитаних вважають, що ця подія позначилося на Грузії негативно, 48% бачать в ньому позитивний результат.
 
Як повідомляє Rustavi2, NDI оприлюднить другу частину дослідження, присвяченого ставленню населення Грузії до політичних лідерів і партій, у понеділок, 15 травня.
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

A

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter