ЦІКАВО

Нагадаємо, Кара Делевінь зістригла волосся, готуючись до своєї ролі у фільмі Life in a Year.
Умiння володiти своїм голосом -- цiла наука. А щоби він гарно звучав, треба тренуватися.
У такому віці не одразу розумієш, що під серцем носиш дитину...
Співачка поділилася у мережі відвертим знімком.
На дорогах України стало більше красивих жінок.

ТЕХНОЛОГІЇ

Велика конкуренцiя мiж торговельними мережами дає змогу українцям, якi заощаджують сiмейний бюджет, купувати якiсну й вiдносно недорогу технiку та товари для дому.

Грузини визначилися, хто найбільша загроза для країни

13.05.2017 23:28
Грузини визначилися, хто найбільша загроза для країни
Більшість жителів Грузії назвали Росію найбільшою загрозою для своєї країни, випливає з опитування громадської думки, проведеного в квітні 2017 року американським Національним демократичним інститутом міжнародних відносин (National Democratic Institute for International Affairs, NDI). 
 
Як повідомляє портал "Грузія Online", цими днями організація оприлюднила першу частину результатів дослідження.
 
Відповідаючи на запитання, яка країна становить для Грузії найбільшу загрозу, 63% назвали Російську Федерацію. 6% припустили, що небезпека виходить від Туреччини, ще 5% згадали Сполучені Штати Америки. По 1% отримали Вірменія, Іран і сама Грузія. 15% опитаних не визначилися з відповіддю.
 
Також дослідниками було поставлено питання, яка країна забезпечить безпеку Грузії краще за всіх. 35% респондентів вибрали США, 12% - саму Грузію, 10% припускають, що найдієвіший захист прийде від Росії. Азербайджан назвали 2%, Францію - 1%, Туреччину - 1%, Німеччину - 1%, Вірменію - 1%. 18% вибрали категорію "жодна країна", а 17% не дали відповіді.
 
Серед оприлюднених матеріалів також була статистика відповідей на запитання про те, як вплинув на Грузію розпад СРСР. Близько 42% опитаних вважають, що ця подія позначилося на Грузії негативно, 48% бачать в ньому позитивний результат.
 
Як повідомляє Rustavi2, NDI оприлюднить другу частину дослідження, присвяченого ставленню населення Грузії до політичних лідерів і партій, у понеділок, 15 травня.
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

A

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter