ТЕХНОЛОГІЇ

Раніше здавалося, що таке можуть собі дозволити тільки власники розкішних багатомільйонних вілл. Сьогодні ж усе набагато доступніше.
Вірус "Bad rabbit", що цього тижня атакував сайти Міністерства інфраструктури, київського метрополітену та аеропорту Одеси, заблокувавши їхню роботу, також використовував при підборі па

Вони їдуть за кордон не за кращим життям. Вони їсти хочуть, -- ООН

07.05.2017 21:13
Вони їдуть за кордон не за кращим життям. Вони їсти хочуть, -- ООН
Голод змушує людей залишати свої будинки в пошуках їжі, а масові переміщення населення ведуть до поглиблення гуманітарних криз і величезному навантаженні на продовольчі системи країн, що приймають мігрантів. 
 
Про це йдеться в новій доповіді Всесвітньої продовольчої програми ООН (ВПП). У ньому наголошується, що недоїдання є основною причиною міграції. 
 
Автори доповіді встановили, що зниження рівня продовольчої безпеки на один відсоток обертає зростанням числа міжнародних мігрантів на 1,9%. 
 
Експерти ВПП закликають держави-члени ООН і приватних донорів вкладати більше коштів у розвиток сільського господарства і зміцнення продовольчих систем в країнах походження мігрантів. Вони нагадують про страждання і поневіряння людей в ході небезпечної подорожі в пошуках заробітку і прожитку для себе і своїх дітей. 
 
«Мільйони наших братів і сестер змушені залишати свої будинки. Вони стикаються з неймовірними нестатками. Ми просто зобов'язані пролити світло на цю трагічну ситуацію», - сказав Виконавчий директор ВПП Девід Бізлі. Він вважає, що, розібравшись у причинах, які змушують людей переміщатися, міжнародне співтовариство зможе краще керувати міжнародними міграційними потоками.
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

A

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter