Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

5 червня 1819 року народився Джон Кауч Адамс - британський математик і астроном, відомий тим, що першим відкрив Нептун.
5 червня 1977 року в продажі з'явився перший персональний комп'ютер Apple II.

Вони їдуть за кордон не за кращим життям. Вони їсти хочуть, -- ООН

07.05.2017 21:13
Вони їдуть за кордон не за кращим життям. Вони їсти хочуть, -- ООН
Голод змушує людей залишати свої будинки в пошуках їжі, а масові переміщення населення ведуть до поглиблення гуманітарних криз і величезному навантаженні на продовольчі системи країн, що приймають мігрантів. 
 
Про це йдеться в новій доповіді Всесвітньої продовольчої програми ООН (ВПП). У ньому наголошується, що недоїдання є основною причиною міграції. 
 
Автори доповіді встановили, що зниження рівня продовольчої безпеки на один відсоток обертає зростанням числа міжнародних мігрантів на 1,9%. 
 
Експерти ВПП закликають держави-члени ООН і приватних донорів вкладати більше коштів у розвиток сільського господарства і зміцнення продовольчих систем в країнах походження мігрантів. Вони нагадують про страждання і поневіряння людей в ході небезпечної подорожі в пошуках заробітку і прожитку для себе і своїх дітей. 
 
«Мільйони наших братів і сестер змушені залишати свої будинки. Вони стикаються з неймовірними нестатками. Ми просто зобов'язані пролити світло на цю трагічну ситуацію», - сказав Виконавчий директор ВПП Девід Бізлі. Він вважає, що, розібравшись у причинах, які змушують людей переміщатися, міжнародне співтовариство зможе краще керувати міжнародними міграційними потоками.
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

A

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter