ЦІКАВО

Туфельки на 5-сантиметрових підборах можна помітити у колекціях прет-а-порте на сезон весна/літо 2017 у багатьох знаменитих дизайнерів - Gucci, Balenciaga, Loewe, Celine .
Нагадаємо, Кара Делевінь зістригла волосся, готуючись до своєї ролі у фільмі Life in a Year.
Умiння володiти своїм голосом -- цiла наука. А щоби він гарно звучав, треба тренуватися.
У такому віці не одразу розумієш, що під серцем носиш дитину...
Співачка поділилася у мережі відвертим знімком.

ТЕХНОЛОГІЇ

Велика конкуренцiя мiж торговельними мережами дає змогу українцям, якi заощаджують сiмейний бюджет, купувати якiсну й вiдносно недорогу технiку та товари для дому.

Вони їдуть за кордон не за кращим життям. Вони їсти хочуть, -- ООН

07.05.2017 21:13
Вони їдуть за кордон не за кращим життям. Вони їсти хочуть, -- ООН
Голод змушує людей залишати свої будинки в пошуках їжі, а масові переміщення населення ведуть до поглиблення гуманітарних криз і величезному навантаженні на продовольчі системи країн, що приймають мігрантів. 
 
Про це йдеться в новій доповіді Всесвітньої продовольчої програми ООН (ВПП). У ньому наголошується, що недоїдання є основною причиною міграції. 
 
Автори доповіді встановили, що зниження рівня продовольчої безпеки на один відсоток обертає зростанням числа міжнародних мігрантів на 1,9%. 
 
Експерти ВПП закликають держави-члени ООН і приватних донорів вкладати більше коштів у розвиток сільського господарства і зміцнення продовольчих систем в країнах походження мігрантів. Вони нагадують про страждання і поневіряння людей в ході небезпечної подорожі в пошуках заробітку і прожитку для себе і своїх дітей. 
 
«Мільйони наших братів і сестер змушені залишати свої будинки. Вони стикаються з неймовірними нестатками. Ми просто зобов'язані пролити світло на цю трагічну ситуацію», - сказав Виконавчий директор ВПП Девід Бізлі. Він вважає, що, розібравшись у причинах, які змушують людей переміщатися, міжнародне співтовариство зможе краще керувати міжнародними міграційними потоками.
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

A

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter