Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Лiдер нового поколiння iнтернету lifecell став першим оператором, що зробив швидкiсний зв'язок 4.5G реальнiстю, запустивши його одночасно 30 березня 2018 року в найбiльшiй кiлькостi обл
Реалізація бодай частини планів та амбітних цілей Маска здатна здійснити технологічну революцію у світіУ середньому кожен мешканець американського Л

Фійона звинуватили у зраді через Росію

17.02.2017 20:10
Фійона звинуватили у зраді через Росію

Троє з головних кандидатів на президентських виборах у Франції ставляться до Володимира Путіна із неприхованим захопленням. І забувають про неприємності членів команди Дональда Трампа, які поділяли таке ж почуття, відзначає Le Monde.

"Серед кандидатів на французьких президентських виборах є один, який, власне, кандидатом не є, проте, він завжди грає без програшу. Це Володимир Путін", -- розповідають французькі журналісти.

За їхніми словами, Володимир Путін є не суб'єктом зовнішньої політики, а дипломатичним об'єктом, за яким кожен кандидат покликаний зайняти ту чи іншу позицію. "Він - у центрі цієї виборчої кампанії. Він - суб'єкт внутрішньої політики, зі своєю власною політичною програмою. Його тінь витає над кампанією. його ідеї, методи і світогляд поширюються на всіх -- від крайніх лівих до крайніх правих", -- наголошують журналісти.

"Троє з чотирьох головних кандидатів, що вступили в боротьбу, ставляться до нього з захопленням - або, принаймні, з симпатією, - про це вони вже заявили з усією відповідальністю. Франсуа Фійон від правих, Марін Ле Пен від крайніх правих і Жан- Люк Меленшон від крайніх лівих. Їхня мотивація різна, ступінь прихильності різний, але кожен по-своєму думає, що у Путіна є відповіді на питання, які сьогодні постають перед Францією".

"Як не парадоксально, ці три кандидати також найбільше наполягають на своєму націоналізмі і на принциповості в питаннях захисту Франції та французів. Однак до російських намірів вони ставляться доброзичливо, втручання з боку Кремля -- для них за щастя", - зазначають журналісти.

"У випадку з Марін Ле Пен і Жаном-Люком Меленшоном неприязнь до ЄС і до НАТО виражена цілком виразно. Для них всі засоби хороші, нехай це навіть допомога Кремля, коли він стирає з лиця землі своїми бомбардуваннями Східний Алеппо, перетворюючи його жителів у біженців, які, без сумніву, коли-небудь досягнуть північних берегів Середземномор'я. Навіть коли він захоплює Грузію чи Україну, щоб переробити на свій лад кордони, успадковані від радянської епохи", - продовжують журналісти.

"Однак виражений путінізм Франсуа Фійона викликає найбільшу стурбованість. Оскільки кандидат від "республіканців" не бажає ні кінця ЄС, ні розпаду НАТО, ні меркантильного і антипатріотично руйнування демократії. Звідки ж тоді така схильність, при тому що ці три цілі явно афішуються господарем Кремля? Чому в цій кампанії консервативне крило французьких правих далі за всіх зайшло в своїй поблажливості щодо Москви? Навіщо дозволяти депутату від "республіканців" Ніколя Дюїку заявляти на російському телеканалі RT про те, що Еммануель Макрон - "агент американських фінансистів" і "улюбленець" гейського лобі?"- замислюється видання у редакційній статті. Викривати внутрішнього ворога в пропагандистських ЗМІ будь-якої держави, хай не ворожій, але як мінімум суперниці та навіть недружній, -- це називається "зайняти позицію іноземної держави", заради того щоб зберегти той тон, який був обраний керівництвом "республіканців".

Їм непогано було б поміркувати над долею нещасного американського генерала Флінна, вимушеного піти у відставку менш ніж через місяць після свого призначення на пост голови Ради з національної безпеки -- органу, якому доручено давати поради президенту США з безпеки і зовнішніх відносин, -- за недозволені контакти з російським послом у Вашингтоні", -- підсумовують журналісти.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

v

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter