ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Фійона звинуватили у зраді через Росію

17.02.2017 20:10
Фійона звинуватили у зраді через Росію

Троє з головних кандидатів на президентських виборах у Франції ставляться до Володимира Путіна із неприхованим захопленням. І забувають про неприємності членів команди Дональда Трампа, які поділяли таке ж почуття, відзначає Le Monde.

"Серед кандидатів на французьких президентських виборах є один, який, власне, кандидатом не є, проте, він завжди грає без програшу. Це Володимир Путін", -- розповідають французькі журналісти.

За їхніми словами, Володимир Путін є не суб'єктом зовнішньої політики, а дипломатичним об'єктом, за яким кожен кандидат покликаний зайняти ту чи іншу позицію. "Він - у центрі цієї виборчої кампанії. Він - суб'єкт внутрішньої політики, зі своєю власною політичною програмою. Його тінь витає над кампанією. його ідеї, методи і світогляд поширюються на всіх -- від крайніх лівих до крайніх правих", -- наголошують журналісти.

"Троє з чотирьох головних кандидатів, що вступили в боротьбу, ставляться до нього з захопленням - або, принаймні, з симпатією, - про це вони вже заявили з усією відповідальністю. Франсуа Фійон від правих, Марін Ле Пен від крайніх правих і Жан- Люк Меленшон від крайніх лівих. Їхня мотивація різна, ступінь прихильності різний, але кожен по-своєму думає, що у Путіна є відповіді на питання, які сьогодні постають перед Францією".

"Як не парадоксально, ці три кандидати також найбільше наполягають на своєму націоналізмі і на принциповості в питаннях захисту Франції та французів. Однак до російських намірів вони ставляться доброзичливо, втручання з боку Кремля -- для них за щастя", - зазначають журналісти.

"У випадку з Марін Ле Пен і Жаном-Люком Меленшоном неприязнь до ЄС і до НАТО виражена цілком виразно. Для них всі засоби хороші, нехай це навіть допомога Кремля, коли він стирає з лиця землі своїми бомбардуваннями Східний Алеппо, перетворюючи його жителів у біженців, які, без сумніву, коли-небудь досягнуть північних берегів Середземномор'я. Навіть коли він захоплює Грузію чи Україну, щоб переробити на свій лад кордони, успадковані від радянської епохи", - продовжують журналісти.

"Однак виражений путінізм Франсуа Фійона викликає найбільшу стурбованість. Оскільки кандидат від "республіканців" не бажає ні кінця ЄС, ні розпаду НАТО, ні меркантильного і антипатріотично руйнування демократії. Звідки ж тоді така схильність, при тому що ці три цілі явно афішуються господарем Кремля? Чому в цій кампанії консервативне крило французьких правих далі за всіх зайшло в своїй поблажливості щодо Москви? Навіщо дозволяти депутату від "республіканців" Ніколя Дюїку заявляти на російському телеканалі RT про те, що Еммануель Макрон - "агент американських фінансистів" і "улюбленець" гейського лобі?"- замислюється видання у редакційній статті. Викривати внутрішнього ворога в пропагандистських ЗМІ будь-якої держави, хай не ворожій, але як мінімум суперниці та навіть недружній, -- це називається "зайняти позицію іноземної держави", заради того щоб зберегти той тон, який був обраний керівництвом "республіканців".

Їм непогано було б поміркувати над долею нещасного американського генерала Флінна, вимушеного піти у відставку менш ніж через місяць після свого призначення на пост голови Ради з національної безпеки -- органу, якому доручено давати поради президенту США з безпеки і зовнішніх відносин, -- за недозволені контакти з російським послом у Вашингтоні", -- підсумовують журналісти.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

v

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter