ЦІКАВО

Знаменита співачка знову зачарувала всіх своєю нев'янучою красою.
Знаменитість прийшла на світський вечір у дуже спокусливому вбранні.
Чимало жінок сприймають деякі із цих проявів як підтвердження почуттів. Мовляв, б"є - значить, любить. Однак вони не помічають загрози, що криється за такими "дрібницями".
Кайлі Дженнер поділилася у мережі новим знімком.

ТЕХНОЛОГІЇ

Бiльшiсть чохлiв для планшетiв виконує тiльки одну функцiю — захисну.
Стандартнi накладки, конверти, портмоне i книжки оберiгають гаджети вiд падiння та забруднення, але не розширюють їх можливостей.
На територiї мiста Тяньцзiнь (КНР) у 2017 роцi буде вiдкрито спецiалiзований науковий центр iз клонування тварин -- найбiльший у свiтi.

В африканських шахтах знайдено "пекельних" мікробів

15.08.2016 10:03
В африканських шахтах знайдено "пекельних" мікробів

В одній з шахт у ПАР знайдено незвичайних живих організмів, які можуть виживати на глибині трьох кілометрів без доступу світла і кисню. Відкрила їх міжнародна команда біологів на чолі з мікробіологами з Техаського університету (США) та шведського університету Упсали, пише газета Експрес.

Учені розшифрували геном кількох мікроорганізмів з підземного царства. Після цього дані порівняли з будовою ДНК ряду бактерій, що живуть у водних і наземних середовищах. Результати аналізів показали, що виявлені мікроорганізми належать до невідомої раніше родини археїв.

"Археї -- це одноклітинні живі організми, що не мають клітинних ядер -- так звані прокаріоти, -- пояснює Андрій Пустовалов з ННЦ "Інститут біології". --  Проте на молекулярному рівні вони помітно відрізняються від бактерій, які також є без'ядерними, а також від еукаріотів (живі організми, клітини яких містять ядра). Ще донедавна мікробіологи вважали, що археї належать до царства бактерій, але згодом їх було виділено в окреме царство".

На думку вчених, "пекельні" мікроби вже від самого початку були пристосовані до життя під землею, а не були занесені до шахти з поверхні. Їх назвали Hadesarchaea -- на честь греко-римського бога підземного світу Гадеса. А "пекельними" називають тому, що вони можуть жити на глибині трьох кілометрів під землею, де температура сягає близько 100 градусів за Цельсієм.

Марина МОРОЗ

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter