ТЕХНОЛОГІЇ

Винахідник Єдлик Аньош створив самообертальні електромагнітні ротори. Після чого з'явилися громіздкі динамо-машини, які приводить у дію ремінна передача.

Одним дотиком Коноплянка вивів "Севілью" у фінал кубка Іспанії

12.02.2016 14:40

У Віго відбувся матч-відповідь між "Сельтою" та "Севільєю" в рамках півфіналу Кубка Іспанії. Ця зустріч завершилася з рахунком 2:2. Це дозволило андалусійцям пробитися до фіналу турніру.

Господарі поля, після голів Яго Аспаса на 35-й і 55-й хвилинах вели в матчі-відповіді з рахунком 2:0 та не реалізували пенальті.

Натомість "Севілья" зрівняла рахунок. Спочатку м'яч на свій рахунок записав Евер Банега на 57-й хвилині, а ось принести нічию своїй команді вдалося Євгену Коноплянці. Українець вийшов на поле лише на 72-й хвилині і вже на 87-й записав гол на свій рахунок.

У підсумку, "Севілья" вийшла до фіналу Кубка Іспанії, де битиметься з "Барселоною". Їхня зустріч запланована на 21 травня, повідомляє ТСН.