Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

"Третій Майдан". Що думають українці про такий розвиток подій

14.09.2018 14:40
"Третій Майдан". Що думають українці про такий розвиток подій
Більшість українців нині не вірять у можливість "третього Майдану" і лише 28% припускають імовірність такого розвитку подій.
 
Про це йдеться у матеріалах соціологічного дослідження, презентованих на засіданні круглого столу, який організував фонд "Демократичні ініціативи" ім.Ілька Кучеріва в Укрінформі.
 
"60% вважають такий розвиток подій (третій Майдан - ред.) малоймовірним чи взагалі неможливим, а 28% припускають таку можливість. При цьому порівняно з груднем 2017 року, частка тих, хто вбачає ймовірність нового Майдану знизилася на 11%, а частка тих, хто вважає такий розвиток подій малоймовірним, зросла на 14%", - зазначають соціологи.
 
Згідно з результатами дослідження, переважна більшість опитаних (68%) не вбачають перспектив масових виступів протесту у своєму населеному пункті або вважають такі виступи малоймовірними (в опитуванні грудня 2017 р. відповідна частка становила 62%). Про існування такої можливості заявили лише 23% (в грудні 2017 р. - 27%).
 
Дещо вища готовність до акцій протесту на Заході України (33%), найнижча - на Півдні і Сході (18% в обох регіонах).
 
Більшість тих, хто ствердно відповів на запитання про свою можливу участь у протестах, серед пріоритетних причин назвали підвищення тарифів (66%).
 
Загальнонаціональне опитування населення проведене Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно із соціологічною службою Центру Разумкова 16-22 серпня 2018 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2019 респондентів віком старших за 17 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.
 
 
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

I

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter