Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Рейтинг українських авіакомпаній: хто найбільше та найменше затримує рейси

12.07.2018 17:26
У червні 93% рейсів українських авіакомпаній з аеропортів України були виконані вчасно, найпунктуальнішим перевізником стала "Мотор-Січ". Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян на своїй сторінці в Facebook, повідомляє Еспресо.

Згідно з опублікованими на його сторінці даними, найпунктуальнішою авіакомпанією в червні стала "Мотор-Січ", яка виконала 256 рейсів, з яких 100% відбулися вчасно. На другому місці авіакомпанія "МАУ", яка виконала 3130 рейсів, з яких 98% відбулися вчасно.

На третьому місці авіакомпанія "Роза Вітрів", яка виконала 531 рейс, з яких 98% відбулися вчасно. На четвертому місці авіакомпанія SkyUp, яка виконала 202 рейси, з яких 87% відбулися вчасно. На п'ятому місці авіакомпанія Yanair, яка виконала 267 рейсів, з них 84% відбулися вчасно.

На шостому місці авіакомпанія Azur Ukraine, яка виконала 262 рейси, 82% відбулися вчасно. На сьомому місці авіакомпанія Air Alanna, яка виконала 5 рейсів, з яких 80% відбулися вчасно. Восьме місце в авіакомпанії FANair, яка виконала 46 рейсів, 70% відбулися вчасно.

Дев'яте місце у авіакомпанії Bravo Аirways, яка виконала 363 рейсів, з яких 68% відбулися вчасно. Десяте місце у авіакомпанії Anda Аir, яка виконала 55 рейсів, з них вчасно відбулися 67%. На останньому місці – авіакомпанія AtlasJet, яка виконала 14 рейсів, з яких лише 64% відбулися вчасно.

 

 

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

V

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter