Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

З Наступного року “довічники” відбуватимуть покарання не поодинці

11.07.2018 18:24
З Наступного року “довічники” відбуватимуть покарання не поодинці

Засуджені до довічного позбавлення волі з 2019 року відбуватимуть покарання вже не в одиночних камерах, а багатомісних разом з іншими особами, засудженими пожиттєво.

Про це повідомив УНН заступник міністра юстиції України Денис Чернишов.

“Всього до кінця 2018 року буде створено багатомісних приміщень камерного типу для 60 засуджених до довічного позбавлення волі, а з 2019 року така категорія засуджених буде переводитись до загальної маси засуджених”, — сказав він.

Заступник міністра юстиції пояснив, що для забезпечення прогресивної системи відбування покарання особами, засудженими до довічного позбавлення волі, впровадження принципів динамічної безпеки, яка передбачає закріплення за кожним працівником установи 2-3 засуджених, у кожному міжрегіональному управлінні створюються багатомісні приміщення камерного типу.

Зокрема, за його словами, на базі Темнівської виправної колонії (№ 100) з 2017 року введені в експлуатацію багатомісні приміщення камерного типу для засуджених до довічного позбавлення волі.

“Найближчим часом будуть введені в експлуатацію багатомісні приміщення у Замковій (№ 58), Дрогобицькій (№ 40) виправних колоніях та Вільнянській установі виконання покарань (№ 11)”, — розповів він.

Чернишов також зазначив, що кожна чергова зміна забезпечена мобільним відеореєстратором, що дає змогу об’єктивно оцінювати дії та поведінку персоналу та засуджених.

 

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

B

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter