Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

ЧС-2018: Іран ледь не відправив додому Роналду, а Марокко - Іспанію

25.06.2018 23:22

У понеділок, 25 червня, відбулися матчі заключного, третього туру в групі B чемпіонату світу з футболу.

Збірній Ірану потрібно було обігравати Португалію, щоб пробитися в 1/8 фіналу турніру, пише НВ. Команда Карлуша Кейруша на рівних провела перший тайм з іменитим суперником, але під саму його завісу пропустила: Рікардо Куарежма відзначився своїм фірмовим ударом зовнішньою стороною стопи.

На початку другого тайму завдяки системі VAR португальці отримали шанс подвоїти перевагу з пенальті, але Кріштіану Роналду не зумів переграти воротаря суперника Аліреза Бейранванда.

У кінцівці матчу іранці кинули останні сили в атаку і їх старання були винагороджені ще одним пенальті в цьому матчі. На відміну від Роналду, Карім Ансаріфард переграв Руї Патрісіу.

Через хвилину Іран взагалі міг виривати перемогу і фінішувати першим у своїй групі, але Таремі не реалізував вихід один на один з воротарем, пробивши в зовнішню сторону сітки.

1:1 - Португалія фінішувала на другому місці в групі B і в 1/8 фіналу зіграє проти Уругваю. Іран набрав чотири очки і став третім в квартеті.

Іран - Португалія 1: 1
Голи: Ансаріфард, 90+3 (з пенальті) - Куарежма, 45

Іран: Бейранванд - Хаджсафі (Мохаммаді, 56), Пураліганджі, Хоссейні, Резаян - Амірі, Ебрахімі, Еззатоллахі (Ансаріфард, 76), Джаханбахш (Годдос, 70), Таремі - Азмун

Португалія: Патрісіу - Геррейро, Пепе, Фонте, Седрік - Маріу (Моутінью, 84), Адрієн Сілва, Карвалью, Куарежма (Бернарду Сілва, 70) - Роналду, Андре Сілва (Гедеш, 90+6)

Попередження: Хаджсафі, Азмун - Геррейро, Куарежма, Роналду

У паралельному матчі групи B події розвивалися не менш напружено. Іспанія двічі змушена була відіграватися в матчі проти Марокко, але зуміла звести гру до нічиєї. Команди обмінялися голами в кожному з таймів. До перерви на гол Бутаіба відповів Іско, а на останніх хвилинах Ен-Несірі знову вивів Марокко вперед, але Аспас, який вийшов на заміну, приніс своїй команді одне очко, відзначившись вже в компенсований час.

Іспанія завдяки додатковим показникам фінішувала першою в групі B і в 1/8 фіналу зіграє проти Росії. Збірна Марокко з одним очком в активі стала останньою.

Іспанія - Марокко 2:2
Голи: Іско, 19, Аспас, 90+3 - Бутаіб, 14, Ен-Несірі, 81

Іспанія: Де Хеа - Альба, Рамос, Піке, Карвахаль - Алькантара (Асенсіо, 74), Бускетс - Іньєста, Іско, Сільва (Родріго, 84) - Дієго (Аспас, 74)

Марокко: Мунір - Хакімі, Сесс, Да Кошта, Дірар - Буссуфа, Ель-Ахмаді - Зієш (Бухаддуз, 85), Бельханда (Фажр, 64), Амрабат - Бутаіб (Ен-Несірі, 72)

Попередження: Ель-Ахмаді, Амрабат, Да Кошта, Буссуфа, Мунір, Хакімі, Фажр