Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

24 червня зі святом можна привітати кожного четвертого українця

24.06.2018 08:00
24 червня зі святом можна привітати кожного четвертого українця
Саме цього дня відзначаємо День молоді. Згідно зі статистикою, в Україні понад 10 мільйонів таких людей — це особи віком від 18 до 35 років, пише газета "Експрес".
 
— А чому саме ці межі встановлено для молодості?
 
— Вікова класифікація постійно змінюється, — пояснює доктор медичних наук Олександр Поляков. — До 1993 року у нас діяла вікова періодизація, яку затвердили на сипозіумі Академії педагогічних наук СРСР. Зокрема, підлітковим  вважався вік від 13 до 16 років (хлопці) й від 12 до 15 років (дівчата); юнацьким — від 17 до 21 року (хлопці) й від 16 до 20 років (дівчата). Середній вік ділився на два періоди: перший — від 22 до 35 років (чоловіки) й від 21 до 35 років (жінки); другий — від 36 до 60 років (чоловіки) й від 36 до 55 років (жінки). А вже далі був похилий і старечий вік.
 
Сьогодні в Україні законодавчо вважаються особами молодого віку люди віком до 35 років. Запровадження такого вікового критерію пов'язане із наданням пільг, зокрема, йшлося про молодіжне житлове кредитування.
 
— А які стандарти за кордоном?
 
— Приміром, ВООЗ офіційно продовжила молодість до 44 років. Згідно з віковою класифікацією Всесвітньої організації охорони здоров'я, 25 — 44 роки — це молодий вік; 44 — 60 — середній; 60 — 75 — похилий; 75 — 90 —  старечий; понад 90 років — довгожителі.
 
Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram
 
Богданна МАРТИНИК

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter