Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Доведено наукою: самотність підвищує ризик смерті удвічі

12.06.2018 23:11
Доведено наукою: самотність підвищує ризик смерті удвічі

Данські вчені з'ясували, що самотність підвищує ризик смерті від серцево-судинних захворювань в два рази.

В ході нового дослідження, в якому взяли участь понад 13 тисяч осіб, медики з Національної Королівської лікарні в Копенгагені з'ясували, що почуття самотності є передвісником передчасної смерті, повідомляє The Independent. Вони аналізували дані про фізичне і психічне здоров'я респондентів, а також вивчали їхні відповіді на питання про рівень соціальної підтримки. Зокрема, учасників дослідження запитували: «Чи є у вас людина, з якою ви можете поговорити, коли вам це потрібно?» І «Чи бувають у вас моменти, коли ви відчуваєте себе самотнім, хоча перебуваєте не самі?».

«Самотність сьогодні більш поширена, ніж будь-коли - все більше людей в сучасному суспільстві живуть одні. Попередні дослідження показували, що самотність і соціальна ізоляція підвищують ризик розвитку ішемічної хвороби серця та інсульту, і наше дослідження підтвердило ці дані», - заявила автор дослідження Енн Вінггаард Крістенсен.

Крім того, медики з'ясували, що, як чоловіки, так і жінки, які відчували себе самотніми, в три рази частіше страждали від депресії, панічних атак і тривоги. 

«Самотність є передвісником передчасної смерті, погіршення психічного здоров'я і якості життя, особливо у пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями. Це стосується як чоловіків, так і жінок», - додали автори дослідження.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

n

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter