Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Україна припинила дію міжнародних договорів із СНД

23.05.2018 00:58
Україна припинила дію міжнародних договорів із СНД

Президент України Петро Порошенко оприлюднив указ про припинення дії для України окремих міжнародних договорів, укладених в рамках Співдружності незалежних держав. Цьому указу передувало рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня.

Відповідний документ з’явився на сайті глави держави у вівторок, 22 травня.

Він набирає чинності з дня його опублікування.

2 травня 2018 року Рада національної безпеки і оборони України підтримала пропозицію про припинення участі українських представників у діяльності органів СНД.

РНБО доручила міністерству закордонних справ України вжити в установленому порядку заходів щодо припинення дії окремих міждержавних угод.

19 травня президент Петро Порошенко заявив, що Україна відкликає всіх своїх представників з усіх статутних органів Співдружності Незалежних Держав (СНД).

Глава держави також повідомив, що Україна перегляне всі договори, укладені в рамках Співдружності незалежних держав, і вийде з тих, де буде найменша невідповідність національним інтересам.

За його словами, Україна відразу розглядала Співдружність «як інструмент цивілізованого розлучення з імперією».

«Цивілізованого з російської провини не вийшло. Москва прагнула перетворити Співдружність на оновлену імперію, де б усі, як в старі радянські час, звіряли б годинник зі Спаської вежею Кремля», – говорив Порошенко.

У той же час офіційний Київ виступає за денонсацію договорів в рамках СНД, за винятком тих, які стосуються транзиту, визнання дипломів і працевлаштування.

У Співдружності заявили, що Україна і раніше виступала з деякими заявами, що, за його словами, залишалися без наслідків.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

B

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter