Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

У голови Держслужби з надзвичайних ситуацій - проблеми з НАЗК

18.05.2018 11:02
У голови Держслужби з надзвичайних ситуацій - проблеми з НАЗК

За результатами планової перевірки дотримання вимог Закону України "Про запобігання корупції" в Державній службі України з надзвичайних ситуацій, НАЗК внесло припис її голові Миколі Чечоткіну. Причина - неповідомлення Національного агентства про випадки неподання подання декларацій п'ятьма посадовими особами ДСНСУ, пише Експрес-онлайн.

Згідно з приписом, Нацагентство вимагає провести службові розслідування, вжити заходів щодо усунення виявлених порушень та розглянути питання щодо притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності. Припис Національного агентства є обов’язковим до виконання, повідомляє прес-служба НАЗК.
 
За даними Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, минулого року Микола Чечоткін отримав 570 тисяч 123 гривні заробітної плати та 112 тисяч 276 гривень пенсії, п'ять тисяч матеріальної допомоги. Крім того, головний рятувальник країни торік отримав три подарунки у негрошовій формі, на загальну суму у 3 тисячі 984 гривні.

Готівкою він зберігає 25 тисяч доларів, а на банківських рахунках - 205 тисяч 252 долари.

Користується Микола Чечоткін спеціалізованим маловантажним фургоном Renault Trafic. Він є співласником будику у селі Єрків (Козелецький район, Чернігівська область), у цьому селі йому належить й земельна ділянка. Також він володіє двома паями в селах Олексіївщина та Євминка (Козелецький район, Чернігівська область).

Головні новини за добу – в нашій щоденній розсилці y Telegram

Богдан КУФРИК
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter