Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Лiдер нового поколiння iнтернету lifecell став першим оператором, що зробив швидкiсний зв'язок 4.5G реальнiстю, запустивши його одночасно 30 березня 2018 року в найбiльшiй кiлькостi обл
Реалізація бодай частини планів та амбітних цілей Маска здатна здійснити технологічну революцію у світіУ середньому кожен мешканець американського Л

Для охорони "Хортиці" залучать машини та човни

17.05.2018 16:08
Для охорони "Хортиці" залучать машини та човни
Національний заповідник "Хортиця" шукає фірму, що охоронятиме територію заповідника, пише Експрес-онлайн. Тендер оголосили у системі ProZorro. Послуги оцінили у 400 тисяч гривень. Саме такою є очікувана вартість закупівлі.
 
Відповідно до тендерної документації, вимоги до охорони є такими:
 
Автомобільне і пішохідне патрулювання: тривалість – 8 годин; кількість охоронців – 3; періодичність патрулювання – 15 днів на місяць (50 кілометрів на день).
 
Патрулювання на моторному човні: тривалість – 8 годин; кількість охоронців – 3; періодичність патрулювання – 20 днів у червні та по 14 днів в інші місяці (20 кілометрів на день).
 
На моторному човні (обхід островів Розтьобін, Байда): тривалість – 8 годин; кількість охоронців –3; періодичність патрулювання – 1 день на місяць (35 кілометрів.)
 
"За необхідності маршрути та графіки патрулювання можуть змінюватися сектором охорони природи чи генеральним директором заповідника, але протяжність змінених маршрутів не може перевищувати встановлені ліміти використання транспортних засобів, а час чергування – 8 годин", – йдеться у тендерній документації.
 
Дирекція заповідника залишає за собою право долучати до роботи патрульних груп охорони і своїх працівників.
 
Протягом 5-ти робочих днів на початку кожного місяця виконавець має надавати адміністрації заповідника письмовий звіт, про результати охоронної роботи за попередній місяць.
 
Крім того, співробітники охорони повинні досконально знати та мати при собі під час патрулювання вимоги режиму заповідника, контакти відповідальних працівників заповідника та протипожежну карту заповідника.
 
Початок аукціону запланований на 31 травня. Після цього і стане відомо, хто охоронятиме "Хортицю".
 
Головні новини за добу – в нашій щоденній розсилці y Telegram
 
Оля ПІЛІЩУК 

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter