Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Комітет ВР забракував проект Антикорупційної стратегії

16.05.2018 19:30
За результатами розгляду проекту Антикорупційної стратегії на 2018–2020 роки Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді України повернути Кабінету Міністрів України як суб’єкту законодавчої ініціативи законопроект на доопрацювання. Засідання Комітету відбулось сьогодні, 16 травня. Про це йдеться на сайті НАЗК. 
 
Варто підкреслити, що проект Антикорупційної стратегії на 2018–2020 роки, готувався з урахуванням думки Громадської ради при Національному агентстві, представників громадського суспільства, серед яких Центр політико-правових реформ, Антикорупційний штаб, Фундація "Відкрите суспільство", а також експертів міжнародних партнерів, у тому числі Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні  та Програми розвитку ООН в України. У жовтні 2017 року в Національному агентстві з питань запобігання корупції відбулося за їх участі обговорення положень вказаного проекту.
 
Представники Урядово-громадської ініціативи "Разом проти корупції" в цілому підтримали підготовлений Національним агентством проект Антикорупційної стратегії.
 
Додатково у квітні 2018 року проект був опрацьований з міжнародними партнерами (Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні, Програма розвитку ООН в України та Міжнародна фундація виборчих систем).
 
Таким чином, на розгляд Верховної Ради України надійшов консолідований проект Антикорупційної стратегії, що був підготовлений з урахуванням громадської думки та експертних пропозицій міжнародних партнерів.
 
Слід зазначити, що за відсутності належної підтримки Комітетом Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції проекту Антикорупційної стратегії на 2018–2020 роки Україна має усі шанси залишитися фактично без програмного документа у сфері запобігання та протидії корупції на наступні роки, адже строк дії попередньої стратегії завершився ще в 2017 році.
 
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

I

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter