Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

За незаконне притягнення до криміналу жінці заплатять 100 тисяч гривень

10.05.2018 17:46
За незаконне притягнення до криміналу жінці заплатять 100 тисяч гривень
Рішення про стягнення грошей на користь особи, яку незаконно притягнули до кримінальної відповідальності, ухвалив Болехівський міський суд Івано-Франківської області.
 
"Суд своїм рішенням стягнув із Державної казначейської служби України шляхом безспірного списання Державною казначейською службою України з відповідного казначейського рахунку на користь М. 100 000 (сто тисяч) гривень моральної шкоди, заподіяної незаконними діями органів дізнання, досудового слідства, прокуратури і суду та 1482 гривень судових витрат, – повідомила Експрес-онлайн Марта Миленька, прес-секретар суду. – Ці суми стягнуті за те, що позивач у період з 11 квітня 2012 року (день порушення кримінальної справи) по 29 грудня 2014 року (день винесення постанови про закриття кримінального провадження), тобто 32 місяці незаконно перебувала під слідством і судом".
 
У суді не повідомили, за який злочин особу незаконно притягували до відповідальності, а в реєстрі рішень розміщена лишень його резолютивна частина. Повний текст ще готують.
 
Головні новини за добу – в нашій щоденній розсилці y Telegram
 
Віктор ДУДАР 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter