Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Лiдер нового поколiння iнтернету lifecell став першим оператором, що зробив швидкiсний зв'язок 4.5G реальнiстю, запустивши його одночасно 30 березня 2018 року в найбiльшiй кiлькостi обл
Реалізація бодай частини планів та амбітних цілей Маска здатна здійснити технологічну революцію у світіУ середньому кожен мешканець американського Л

Уляна Супрун розвіяла популярний лікарський міф про умови підписання декларацій

25.04.2018 15:10
Уляна Супрун розвіяла популярний лікарський міф про умови підписання декларацій

За її словами, деякі лікарі під час підписання декларацій вимагають від своїх пацієнтів індивідуальний податковий номер. Міністр охорони здоров'я каже, що такі вимоги не завжди обгрунтовані.

"Всім потрібен власний лікар, а ІПН при укладанні декларації з ним - не всім. Отримуємо звернення від пацієнтів, що при укладанні декларації для дитини в деяких медзакладах від них вимагають ІПН малюків. Наголошуємо - ІПН дітям до 14 років не потрібен. За них декларацію з лікарем може підписати один із батьків, взявши з собою свої документи (паспорт, ІПН), свідоцтво про народження дитини і мобільний телефон. Якщо дитині уже виповнилося 14 років, то підписати декларацію з вибраним лікарем вона може самостійно", - написала Уляна Супрун у соцмережі Facebook.
 
Міністерка також нагадала, як підписати декларацію для дитини:
 
- Дитина будь-якого віку (до 18 років) можне підписати декларацію з сімейним лікарем або педіатром.
 
- Педіатр може обслуговувати дітей до 18 років. З 18 років потрібно буде підписати декларацію з сімейним лікарем або терапевтом.
 
- Чи записуватися всією родиною до одного лікаря в одному закладі, чи до різних у різних закладах - вибір лише за вами.
 
- Виклик додому сімейного лікаря, терапевта та педіатра входить до переліку послуг, які надаються на первинній ланці. Тож педіатр чи сімейний лікар, який обслуговує дитину, зможе приїхати, якщо це буде потрібно.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter