Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Українські військові перемогли на змаганнях НАТО TIDE Hackathon 2018

23.04.2018 19:22
Українські військові перемогли на змаганнях НАТО TIDE Hackathon 2018
Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко нагородив представників військ зв’язку Збройних Сил України, які стали переможцями змагань НАТО з програмування «TIDE Hackathon 2018».

Про це йдеться у повідомленні Генштабу .

"Перемога у подібних змаганнях не лише підвищує імідж Збройних Сил, а й демонструє світові здатність України бути лідером у високотехнологічних сферах. Отриманий військовими зв’язківцями досвід буде застосовано для реалізації національних проектів з розробки та впровадження елементів системи управління Збройними Силами України за стандартами НАТО, а також для організації національного змагання Хакатон у 2018 році", - зазначив Муженко.

Муженко вручив військовим програмістам відзнаки Міністерства оборони «За зразкову службу»  та нагородив почесними нагрудними знаками начальника Генерального штабу  «За досягнення у військовій службі» І та ІІ ступенів.

Зазначається, що згадані змагання започатковані як засіб для швидкого та ефективного пошуку нових технічних рішень та розробки програмних і апаратних продуктів.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

n

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter