Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

"Космічне" кохання солістки The Hardkiss спровокувало вибух

19.04.2018 21:33
"Космічне" кохання солістки The Hardkiss спровокувало вибух

Гурт The Hardkiss вирішив шукати кохання у космосі, куди і "відправив" солістку Юлю Саніну у скафандрі космонавта. Принаймні, таким є сюжет відео гурту на пісню "Мелодія", яку Саніна назвала маніфестом коханій людині.

"Коли людина закохана - вона нікого і нічого навколо не помічає. Коханий - він єдиний у своєму роді, він як мелодія звучить у всьому навколо: космосі, свідомості, душі", - зазначила співачка і авторка композиції.

 Саніна написала маніфест коханому 

"Мені дуже хотілося передати в пісні, а Валу показати в кліпі, що любов - вона дуже різна і багатогранна. у кожного в житті своя мелодія. для когось це кохана людина, для батьків - їхні діти, для когось - найкращий друг. Хтось так і не знайшов свою мелодію, він самотній. Але він її шукає, а коли знайде - піде в неї з головою, зануриться в цей Космос", - зауважила Саніна.

 

Режисером кліпу виступив Валерій Бебко, оператором - Ярослав Пілунський.

"Проаналізувавши майбутній альбом, ми прийшли до висновку, що в ньому буде стільки космосу, чогось позачасового і неземного. Тому цим відео ми вирішили продовжити цю концепцію", - розповів Вал.

 З Юлі у кліпі зробили астронавтку

Історія розгортається у двох площинах. Це Земля, 50-і роки, вулиця, на якій люди поспішають у своїх справах і не помічають прибулиці з майбутнього. Друга площина - це Космос, в якому і зароджується кохання двох астронавтів. Від цієї любові все навколо вибухає і розбивається на атоми.

 
 
 
 Від кохання все вибухнуло

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

n

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter