Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Супрун розвінчала ще один міф про застарілу процедуру

19.04.2018 11:35
Супрун розвінчала ще один міф про застарілу процедуру
В. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун розвінчала черговий міф. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.
 
На цей раз під прицілом у Супрун виявився електрофорез, який вона вважає застарілою процедурою.
 
"Електрофорез - той випадок, коли добре відома, хоч і малозрозуміла назва не говорить про ефективність в функціональний реабілітації", - заявила вона. За словами Супрун, людина, який проходить реабілітацію після хвороби, травми або операції, потребує відновлення звичних навичок і функцій організму, таких, як ходьба, самообслуговування та інші повсякденні речі.
 
"Якщо говорити про сучасні підходи до реабілітації, ці навички неможливо відновити без функціональної тренування, особливо руху. Необхідно, щоб пацієнт ходив, вставав, присідав, нахилявся чи підтягувався – робив усе, що він прагне відновити і вдосконалити до максимально можливого рівня", - написала Супрун.
 
Вона зазначила, що замість цього, у багатьох українських закладах пропонують електрофорез. "З допомогою постійного електричного струму воно вводить в організм пацієнта іони лікарських речовин. Ніякого руху, лише перебування певний час під апаратом. Це може зменшувати біль і запалення, прискорювати регенерацію тканин і розсмоктувати рубці. На цьому можливості електрофорезу вичерпуються", - написала Супрун.
 
"Апаратна фізіотерапія - лише допоміжний засіб реабілітації. Для максимального відновлення доступних функцій організму, пацієнту потрібна участь команди функціональних фахівців, зокрема фізичних терапевтів і ерготерапевтів, які будуть забезпечувати функціональне відновлення", - сказала вона.
 
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

I

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter