Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Мера Броварів підозрюють у виписуванні собі премій

17.04.2018 11:19
Мера Броварів підозрюють у виписуванні собі премій
Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення направити до суду 14 протоколів про адмінправопорушення стосовно міського голови Броварів Ігоря Сапожка. Про це повідомила прес-служба НАЗК. 
 
"НАЗК на своєму засіданні прийняло рішення про направлення до суду 14 протоколів про адміністративні правопорушення за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, складених стосовно однієї посадової особи – Броварського міського голови Ігоря Сапожка", – йдеться в повідомленні.
 
Зазначено, що Сапожко, який є особою, уповноваженою на виконання функцій місцевого самоврядування, усвідомлюючи існування приватного інтересу в реалізації своїх повноважень, не повідомив Нацагентство про реальний конфлікт інтересів, підписавши розпорядження про встановлення надбавок до посадового окладу Броварського міського голови.
 
Відповідальність за правопорушення, пов’язані з корупцією, передбачена ч. 1 та 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів тягне за собою накладення штрафу від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Вчинення дій чи прийняття рішень в умовах такого конфлікту інтересів передбачає накладення штрафу від 200 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

I

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter