Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Скільки заплатять міжнародним експертам за роботу над меморіальним комплексом Героїв Небесної Сотні

02.04.2018 16:21
Скільки заплатять міжнародним експертам за роботу над меморіальним комплексом Героїв Небесної Сотні

6 мільйонів 23 тисячі 476 гривень. Стільки коштують послуги членів журі та експертів, які вибирають найкращий проект "Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні -- Музей Революції гідності", пише Експрес-онлайн.

29 березня Міністерство культури України підписало угоду про "Оплату послуг та роботи членів журі, експертів та відповідального секретаря в Міжнародному відкритому архітектурному конкурсі за двома номінаціями". Як видно із офіційної документації, що додається до угоди, йдеться саме про конкурс щодо Меморіалу Героїв Небесної Сотні та Музею Революції Гідності.

Угоду підписали із фірмою "Hossbach Lehmhaus GbR", яка і є організатором згаданого конкурсу. Договір оприлюднили на сайті державних закупівель ProZorro.

До речі, у договорі усі суми оцінюються у євро і сумуються у загальну вартість 187 тисяч 200 євро.

Оплата роботи членів журі за Першою номінацією (оцінка та вибір найкращого проекту "Меморіал Героїв Небесної Сотні") оцінена у 21-у тисячу євро.

Вартість послуг членів журі, які визначатимуть найкращий проект у "Конкурсі Музей Революції Гідності" (Друга номінація) -- 31 тисяча 500 євро.

Дещо дешевші послуги експертів. Їх оцінили у 13 тисяч 600 євро при роботі з проектам Меморіалу. Та у 2 тисячі 400 євро при виборі проекту Музею.

У вартість також ввійшли витрати на перевезення, проживання та харчування членів журі, експертів та відповідального секретаря. Послуги перекладачів (чимало членів журі з-за кордону) оцінили у 9 тисяч 500 євро. А технічне забезпечення засідань журі -- у 15 тисяч євро.

До слова, представники журі з української сторони, зокрема, Міністр культури України Євген Нищук, відмовилися від матеріальної нагороди за роботу над проектом.

Оля ПІЛІЩУК

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter