Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Після перемога Путіна залишилося два серйозних питання – приватна розвідка

19.03.2018 16:50
Після перемога Путіна залишилося два серйозних питання – приватна розвідка

На виборах президента Росії 2018 велася справжня боротьба за явку виборців, а не за те, хто переможе у президенських перегонах.

За результатами підрахунку 99,81% голосів на виборах президента Росії-2018 перемогу здобув Володимир Путін.

Як передає "Апостроф", фахівці приватної американської розвідувально-аналітичної компанії "Stratfor" зазначають, що після виборів Путіна Кремлю буде непросто.

У доповіді "Stratfor" зазначають, що голосування мало показати – наскільки міцно Путін тримає контроль над владою.

Але ця тріумфальна перемога піднімає два великі питання: яка була істинна явка виборців і що буде далі з Росією? – пишуть аналітики.

Оскільки більшість іноземних спостерігачів були недопущені до моніторингу виборів, недержавні спостерігачі зафіксували явку у менше, ніж 50%. Зокрема, у Чечні на вибори з'явилось близько 34% виборців.

"Переобрання Путіна без високої явки могло підірвати одну з основ його влади – його популярність і, таким чином, свідчити про збільшення невдоволення путінською системою", – йдеться у матеріалі.

Після переобрання на Путіна чекає низка проблем – застій в економіці, зростаюче зубожіння та зміна поколінь – нове покоління шукає, хто би представляв його інтереси в системі. І це лише внутрішні проблеми. А ж є ще тиск Заходу.

Кремлю потрібно розставити пріоритети, оскільки його фінансові ресурси все більш обмежені. Він повинен знайти баланс між своїм бажанням зміцнити вплив Росії на міжнародній арені й обіцянкою зберегти стабільну Росію для свого народу, – додали у "Stratfor".

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter