Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Лiдер нового поколiння iнтернету lifecell став першим оператором, що зробив швидкiсний зв'язок 4.5G реальнiстю, запустивши його одночасно 30 березня 2018 року в найбiльшiй кiлькостi обл
Реалізація бодай частини планів та амбітних цілей Маска здатна здійснити технологічну революцію у світіУ середньому кожен мешканець американського Л

Уміння так жартувати свідчить про високий рівень IQ

17.03.2018 20:00
Уміння так жартувати свідчить про високий рівень IQ
Такі висновки зробили науковці Віденського медичного університету. Як пишуть автори дослідження, вони спростували поширену думку про те, що люди, які люблять чорний гумор, конфліктні та схильні до садизму, пише газета "Експрес".
 
Учені провели експеримент з участю 156 осіб. Кожному з них показали 12 карикатур німецького художника Улі Штайна зі збірки "Чорна книга", присвяченої хворобам, насильству, смерті. А після цього учасники дослідження пройшли тести на рівень IQ та агресії. Виявилося, що чорний гумор найкраще зрозуміли люди з високим рівнем інтелекту та низьким рівнем агресії. А от людям із середнім значенням IQ карикатури не сподобалися.
 
—  Розуміння чи продукування тонкого чорного гумору справді вимагає від людини високих інтелектуальних здібностей, адже вона повинна зрозуміти глибший сенс сказаного. А це можливо лише за наявності певного рівня розвитку розуму і чутливості до емоцій, —  розповідає Олена Головіна, гештальт-терапевтка. —  Люди з низьким рівнем інтелекту переважно неспроможні зробити це. До речі, споживання чорного гумору позбавляє людей пасивної агресії.
 
Більше цікавої інформації — у свіжому номері газети "Експрес"
 
Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram
 
Марина МОРОЗ
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter