Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Єврокомісія пропонує спростити видачу віз ЄС. Але візовий збір зросте

14.03.2018 16:36
Єврокомісія пропонує спростити видачу віз ЄС. Але візовий збір зросте
У Євросоюзі пропонують внести зміни до візового кодексу з метою спрощення процедур видачі віз на тлі зміцнення безпеки та протидії нелегальній міграції.

Відповідні пропозиції із удосконалення візової політики внесла у середу Єврокомісія, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

«Єврокомісія пропонує реформувати спільну візову політику ЄС з метою адаптації правил до зростаючих занепокоєнь у сфері безпеки, загроз, пов’язаних з міграцією, а також новими технічними можливостями», - повідомили у керівній інституції ЄС.

Зазначається, що запропоновані зміни до візового кодексу дозволить спростити отримання віз для осіб, які подорожують до Європи легально, сприяти розвитку туризму, торгівлі та бізнесу на тлі зміцнення безпеки та ліквідації ризиків, спричинених нерегулярною міграцією.

Серед конкретних кроків пропонується скоротити період розгляду візової заявки від 15 до 10 днів; розширити практику видачу довготривалих багаторазових віз (на один та п'ять років); видавати одноразові короткотермінові візи безпосередньо на пунктах пропуску на кордонах; з метою фінансового забезпечення заходів безпеки підвищити із 60 до 80 євро візовий збір.

Окрім цього, наприкінці 2018 року Єврокомісія ініціюватиме консультації з питання повного переходу процесу подачі візових заявок на цифрові технології.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

n

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter