Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Лiдер нового поколiння iнтернету lifecell став першим оператором, що зробив швидкiсний зв'язок 4.5G реальнiстю, запустивши його одночасно 30 березня 2018 року в найбiльшiй кiлькостi обл
Реалізація бодай частини планів та амбітних цілей Маска здатна здійснити технологічну революцію у світіУ середньому кожен мешканець американського Л

Тігіпко знову очолив банк

13.03.2018 16:21
Тігіпко знову очолив банк

Наглядова рада ТАСкомбанку з 12 березня призначила головою правління Сергія Тігіпка.

Про це повідомляє FinClub.

Протягом останніх 11 місяців він обіймав посаду голови наглядової ради. Тігіпко призначений строком на 3 роки і приступить до виконання обов'язків на наступний робочий день після погодження Національним банком його вступу на зазначену посаду.

До узгодження кандидатури Сергія Тігіпка Нацбанком виконуючим обов'язки голови правління ТАСкомбанку буде Володимир Дубей.

Сергій Тігіпко вже був головою правління банку з січня 2016 по квітень 2017 року. Після цього він став головою наглядової ради, а його місця зайняла Катерина Мелеш. Після призначення Сергія Тігіпка, вона переведена на посаду радника на підставі поданої заяви.

У ТАСкомбанк повідомили, що вона буде працювати на посаді заступника голови ради директорів групи "ТАС".

На засіданні наглядової ради був також затверджений план дій з реорганізації шляхом приєднання ВіЕс Банку до ТАСкомбанк.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter