Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

У Німеччині набирають силу чеченські кримінальні угруповання

13.03.2018 08:30
У Німеччині набирають силу чеченські кримінальні угруповання

Федеральне відомство кримінальної поліції стежить за активністю в Німеччині приблизно 250 вихідців з Чечні і з Північного Кавказу. За даними слідчих, вони стали відігравати вагомішу роль серед представників організованої злочинності в Німеччині, зазначає Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Як зазначив у розмові з виданням глава відділу по боротьбі з оргзлочинністю Федерального відомства кримінальної поліції Міхаель Нагель, "якщо раніше кримінальні елементи з Чечні в основному виконували доручення представників інших злочинних угруповань, то сьогодні вони все більше йдуть від ролі виконавців і агресивно впроваджуються в різні сфери кримінального бізнесу".

"Так, представники чеченських угруповань в Берліні в значній мірі захопили контроль в такій сфері, як торгівля наркотиками. В цілому правоохоронні органи спостерігають за 200-250 вихідцями з Чечні і з Північного Кавказу", - пише автор публікації Маркус Венер.

Активізація чеченських угруповань пов'язана, на думку правоохоронців, ще й з тим, що банди стали робити все більшу ставку на нарощування агресії. "Якщо вони одного разу вступили в конкурентну боротьбу, вони більше не відступлять - а навпаки, будуть демонструвати зростаючу готовність йти на конфлікт", - говорить Нагель.

Побоювання правоохоронних відомств пов'язані також з тим, що "чеченці все активніше інвестують доходи від кримінального бізнесу в легальні компанії. Це стосується в першу чергу фірм, задіяних в такому сегменті, як безпека і надання охоронних послуг".

"Німецькі правоохоронці відзначають особисті контакти і тісні фінансові зв'язки між чеченськими угрупованнями в Німеччині і президентом Чечні Рамзаном Кадировим", - йдеться в статті.

"Небезпеки, що виходить від північнокавказьких і чеченських злочинних угруповань, не можна недооцінювати", - резюмує Нагель.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter