ТЕХНОЛОГІЇ

Власники інтернет-провайдерів кажуть, що Facebook тепер “літатиме” - швидкість збільшиться мало не в 100 разів!
Що може бути краще, нiж довгоочiкуваний смартфон у подарунок на 14 лютого?

Монетизацію пільг і субсидій в ОСББ запроваджуватимуть за двоетапним алгоритмом

14.02.2018 23:06
Монетизацію пільг і субсидій в ОСББ запроваджуватимуть за двоетапним алгоритмом

Про це домовлено на зустрічі міністра соцполітики Андрія Реви з представниками ОСББ з різних міст України, що відбулася 14 лютого, повідомляє Мінсоцполітики.

Зазначається, що перший етап має бути перехідним. Передбачено, що монетизація пільг і субсидій на всі види внесків до ОСББ, що охоплені чинною системою соціального захисту, запроваджується, починаючи з нарахувань таких внесків, з січня 2018 року.

"Починаючи з нарахувань за січень 2018 року, ОСББ нараховують співвласникам внески в повному розмірі (без зменшення їх на суму пільг і житлових субсидій). Місцеві органи соціального захисту населення при надходженні коштів відповідної субвенції з Державного бюджету перераховують суми пільг і житлових субсидій громадянам-отримувачам пільг і житлових субсидій на поточні рахунки ОСББ та одночасно надсилають ОСББ реєстри громадян, за яких перераховано пільги та субсидії, із зазначенням сум за кожного громадянина. ОСББ зараховують такі кошти в рахунок сплати громадянином відповідних внесків та зменшують йому нарахування в наступних періодах", - йдеться у повідомленні.

Водночас другим етапом має бути випуск спеціальних банківських карток, на які зараховуватимуться пільги і житлові субсидії у грошовому вигляді. Дата випуску таких "соціальних карток" буде визначена додатково.

Читайте також: Гройсман дав тиждень на доопрацювання порядку монетизації субсидій для ОСББ

У Мінсоцполітики наголосили, що для реалізації такого алгоритму сторони погодилися терміново спільно з іншими зацікавленими відомствами відпрацювати необхідні зміни до законодавства. Наразі ці позиції потребують узгодження з Мінрегіоном, Мінфіном, Держказначейством, ДФС, Національним банком України. 

Раніше на засіданні уряду Прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив до наступного засідання уряду доопрацювати порядок монетизації субсидій для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter