Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Реванш "Красного октября". Roshen не зміг у суді ЄС відстояти перед Росією право на "Crabs"

13.02.2018 20:15
Roshen не зміг у суді ЄС відстояти перед РФ право на карамельку
 
Суд загальної юрисдикції ЄС відхилив скаргу дочірнього підприємства "Кондитерської корпорації Roshen" у справі щодо реєстрації під назвою "Crabs" карамельного виробу.
 
Про це йдеться у рішенні суду від 7 лютого, передає УНН.
 
Як зазначається, 8 жовтня 2013 року дочірнє підприємство "Кондитерська корпорація Roshen" звернулося по захист міжнародної реєстрації управлінням інтелектуальної власності ЄС (EUIPO) щодо торгового знаку для "Crabs" у червоному, жовтому та білому кольорі.
 
Однак, 26 травня 2014 року Московська кондитерська фабрика "Красный октябрь" подала заперечення, обгрунтувавши свою позицію тим, що є інший торговий знак, виконаний з використанням червоного, чорного і білого кольорів - "Раковые шейки".
 
 
 
7 жовтня 2015 року скаргу московської фабрики відхилили, обгрунтувавши це тим, що "незалежно від тотожності товару та концептуальної подібності зображення раків, візуальні розбіжності та різниця у вимові між знаками достатні для того, щоб компенсувати подібність, і тому не існує вірогідності плутанини".
 
Уже 3 грудня 2015 року "Красный октябрь" подав апеляцію на таке рішення. 11 серпня 2016 року її задовольнили і відмовили у захисті міжнародної реєстрації в ЄС.
 
Roshen звернувся до суду з проханням анулювати рішення про задоволення апеляції компанії "Красный октябрь", однак, у цьому йому відмовили.
 
Одночасно, "Красный октябрь" не зміг довести у суді позицію щодо зовнішньої схожості свого знаку "Раковые шейки" з "Crabs".
 
Нагадаємо, у червні минулого року Roshen заявили, що консервація Липецької фабрики у Росії повністю завершена.
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

A

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter