Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

ЄСПЛ виніс рішення на користь України за скаргою жителів Донецька щодо припинення соцвиплат

13.02.2018 15:29
ЄСПЛ виніс рішення на користь України за скаргою жителів Донецька щодо припинення соцвиплат

Європейський суд з прав людини виніс рішення на користь України за скаргою кількох жителів Донецька, яка стосувалася припинення соцвиплат.

Вердикт доступний на сайті суду, пише Лівий берег.

Суддя ЄСПЛ від України Ганна Юдковська у фейсбуці пише, що у справі Tsezar and others v. Ukraine жителі Донецька відзначали неможливість оскаржити в суді за місцем проживання припинення виплати пенсій та інших соціальних виплат.

Суд установив, що уряд вжив усіх розумних заходів, щоб гарантувати доступ до судової системи жителям територій, непідконтрольних уряду.

Суд відхилив скарги заявників як очевидно необґрунтовані: заявники, які скаржилися на дискримінацію за місцем проживання, не були в аналогічній ситуації порівняно з жителями інших регіонів України, оскільки уряд не здійснював ефективного контролю за місцем їхнього проживання.

Начальник відділу представництва держави в міждержавних справах Мін'юсту Маргарита Сокоренко у фейсбуці пише, що в позові заявникам було відмовлено тому, що вони не вичерпали національних засобів захисту, тобто не пройшли всі судові інстанції в Україні.

Також ЄСПЛ підтвердив висновки іншої виграшної для України справи "Хлебік проти України", ще раз підкресливши, що уряд України з об'єктивних причин не може забезпечити функціонування судів на окупованій території і вжив усіх можливих заходів для ефективного функціонування судової системи в умовах конфлікту.

ЄСПЛ зазначив, що, враховуючи тривалий конфлікт, Україна позбавлена можливостей забезпечити належне функціонування судів і виплату пенсій на території поза її контролем.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter