Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Люди з діабетом схильні до катаракти – головної причини сліпоти у світі

07.02.2018 07:34

Результат пошуку зображень за запитом "катаракта"

Катаракта - часткове або повне помутніння кришталика ока. Це найпоширеніше ускладнення при діабеті. Найбільш часто з ним стикаються жінки з діабетом 2-го типу. Учені наразі не знають, яким чином діабет впливає на розвиток катаракти. Однак нове міжнародне дослідження показало: між цими захворюваннями існує тісний зв'язок. 

Фахівці з Великобританії, Швейцарії і США проаналізували дані 56 000 пацієнтів з діабетом. Всі учасники були старші за 40 років. Щоб врахувати всі умови, при яких розвиваються ускладнення, дослідження проводили протягом 15 років, повідомляє The Daily Mail.

Дослідники встановили, що частота виявлення катаракти становила 20,4 випадку на 1000 осіб. Під найбільшим ризиком виявилися пацієнти 45-54 років. Учасники віком від 50 до 54 років страждали від катаракти в 6 разів частіше. Фахівці підкреслюють: дослідження не доводить, що діабет викликає катаракту, а не навпаки.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

A

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter