Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Російські пропагандисти "пройшлися" по Симону Петлюрі

24.01.2018 19:50
Російські пропагандисти "пройшлися" по Симону Петлюрі
В ефірі пропагандистської передачі на російському телебаченні президент Фонду "Інститут регіональних проектів і законодавства" Борис Надєждін відзначився своїми висловлюваннями про "звірства Петлюри". Передає "Обозреватель". 
 
"Я з повагою ставлюся до прагнення української держави створити якусь свою історію, знайти там якихось героїв. Але, слухайте, навіщо піднімати на щит - гаразд Бандеру - ми вже все знаємо, але Петлюру! Що таке Петлюра? У мене така особиста сімейна історія: коли Петлюра був на чолі цього українського націоналістичного держави, 1918-1920 роки, в Україні палахкотіли єврейські погроми зі страшною силою", - заявив пропагандист. Надєждін стверджував, що його родина постраждала від "звірств петлюрівців" в Єлисаветграді (Кропивницький). "Прийшли петлюрівці, вирізали містечко. Моя прабабуся в колодязі сховалася з моїм дідом, грудною дитиною на руках, і добу просиділа. Чекала, коли там все затихне. Вони пішли. І так врятувалися", - стверджував він. Пише РБК-Україна
 
За його словами, вбивство Петлюри в Парижі в 1927 році здійснив єврей нібито в помсту за погроми в Україні. "Тому що були представлені документи про те, що Петлюра ці погроми якщо не організовував, то покривал. Який жах! Знайдіть краще героїв. Навіщо ось цей Петлюра, розумієте, ну навіщо? Ось я зрозуміти не можу", - вважає пропагандист. Зазначимо, що під час Громадянської війни (1917-1920 років) на території колишньої Російської імперії дійсно були випадки єврейських погромів. Але нападали на єврейське населення, в основному, сили білогвардійського руху. Петлюра ж перешкоджав будь-яких проявів антисемітизму в українських військах.
 
 
 

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

I

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter