Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Пентагон перевіряє готовність п’яти країн Європи до війни. Росія запанікувала

22.01.2018 21:31
Пентагон перевіряє готовність п’яти країн Європи до війни. Росія запанікувала
Оборонне логістичне агентство США має намір вивчити інфраструктуру п'яти країн Європи: Білорусі, України, Молдову, Фінляндії та Польщі. Згідно з документом, дослідження необхідно для того, щоб підвищити готовність промисловості до умов воєнного часу та надзвичайних ситуацій. У Росії жпереконані, що подібний збір даних є одним з етапів підготовки до початку бойових дій, пише 24 канал.
 
Як наголошується в документі, Пентагону необхідно розуміти логістичні мережі і ланцюжки поставок різних товарів в цих країнах для підготовки власної промисловості до умов воєнного часу та надзвичайних ситуацій.
 
У звіті по кожній з п'яти країн повинні бути вказані місцеві та регіональні джерела отримання води, продуктів харчування, палива, медикаментів, промислового обладнання та одягу.
 
Також Пентагон цікавлять будівельні матеріали – пісок, цемент, колючий дріт, пиломатеріали та будівельна техніка.
 
Крім того, при складанні звіту, підрядник повинен вказати, які існують проблеми з поставками перерахованих вище матеріальних засобів. Також необхідна інформація про місцеві та регіональні виробничі потужності, а також про мобілізаційні можливості. Важливо відзначити, що однією з цілей програми, в рамках якої проводиться дослідження, є сприяння військовим операціям США.
 
Примітно, що в дослідженні має бути зазначено, скільки часу займе доставка матеріалів зі Сполучених Штатів по морю і по повітрю в Білорусь, Фінляндію, Молдову, Польщу та Україну. Також США цікавить транспортна інфраструктура перерахованих країн – порти, залізничні й автомобільні дороги, аеропорти, їх пропускна здатність, наявне обладнання, а також дані по річковому сполученню, мостам та поромним переправам.
 
У російських ЗМІ переконані, що це початок підготовки до бойових дій проти Росії. Адже всі п’ять країн межують з РФ.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

n

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter