ТЕХНОЛОГІЇ

Щодня сотні наших співвітчизників вирушають на роботу за кордон.
Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.

Регулярне вживання цих продуктів вбереже від раку чи зупинить ріст пухлин

13.01.2018 22:52
Регулярне вживання цих продуктів вбереже від раку чи зупинить ріст пухлин
Згідно з новим дослідженням, є 6 суперпродуктів, які можуть значно посилити лікування раку і запобіжать розвитку майбутнього раку. Ці смачні продукти потенційно перешкоджають поширенню ракових клітин, пише wworld.com.ua.
 
Ангіогенез, процес, за допомогою якого утворюються нові кровоносні судини, лежить в основі більшої частини зростання і поширення раку. Найважливішим ж у цих продуктах є те, що вони інгібують ангіогенез, тим самим зменшуючи приплив крові до ракових клітин і перешкоджають їх зростанню. А без нових кровоносних судин рак буде позбавлений кисню і поживних речовин, які усунуть їх подальше зростання.
 
Ось чому більшість ліків від раку діють за принципом інгібіторів - нейтралізації активності і зупинці ангіогенезу, тобто утворення нових кровоносних судин.
 
Ці 6 продуктів - найпотужніші для запобігання зростання ракових клітин:
 
1 – Томати
 
Гарвардське дослідження показало, що регулярне вживання томатів знижує ризик раку на 50%. Помідори є надзвичайно корисними для запобігання ангіогенезу у зв’язку з високим вмістом лікопену, потужної протипухлинної речовини.
 
Те ж саме стосується і каррі.
 
2 – Червоне вино
 
Потужний антиоксидант, ресвератрол, міститься в шкірці винограду. Ресвератрол запобігає серцево-судинним захворюванням і передчасному старінню. Крім того, ця потужна речовина корисна для цілого ряду інших проблем зі здоров’ям, таких, як пониження рівня цукру, підвищення рівня енергії і розумової активності; усунення вільних радикалів, вірусів і бактерій.
 
3 – Чорниця і малина
 
Чорниця і малина багаті фітохімічниими речовинами, які мають протиракові властивості, особливо відносно раку яєчників. Вони також знайдені в темних фруктах, таких як виноград і чорниця. Крім того, чорниця і малина зменшують окислювальний стрес і ангіогенез.
 
4 – Куркума
 
Переваги куркуми для здоров’я незаперечні. Окрім стимулювання здорової втрати ваги, ці популярні прянощі, також є ефективною у запобіганні виникнення і розвитку раку.
 
5 – Кава і зелений чай
 
Ці популярні енергетичні напої також здатні зменшити ризики розвитку раку.
 
6 – Темний шоколад
 
На додаток до чудового впливу на здоров’я серця, темний або гіркий шоколад (більше 80% какао) є дуже корисним для лікування і профілактики раку.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

n

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter