ТЕХНОЛОГІЇ

Щодня сотні наших співвітчизників вирушають на роботу за кордон.
Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.

Простий спосіб активізувати роботу мозку без медикаментів чи кави

13.01.2018 21:11
Простий спосіб активізувати роботу мозку без медикаментів чи кави
Процес кровообігу в головному мозку безпосередньо впливає на роботу всього організму. І якщо тут щось порушується, то можна сміливо говорити про те, що ви захворіли. Що б це не сталося, необхідно користуватися лише однією вправою, пише wworld.com.ua.
 
Її суть полягає в затримці дихання.
 
Для початку проведіть невеликий експеримент. Для цього потрібно сісти перед дзеркалом, затримати подих і подумки почати відлік часу (або дивитися на годинник). Якщо ви відчули, що в області скронь з’явилася пульсація, а обличчя почервоніло – припиняйте експеримент.
 
Не переборщіть, оскільки це досить небезпечно. Після цього можете дихати в звичайному ритмі. Таким чином, ви визначите, протягом якого максимального часу ви здатні затримувати дихання. Надалі цей час доведеться ділити на 2.
 
Тепер налаштуйтеся на сам процес
 
Сядьте і розслабтеся. Розділіть тривалість затримки дихання на 2 і можете починати його затримувати. Після проведення процедури трохи відпочиньте, а потім повторіть весь процес. Тільки при повторній затримці потрібно до первісного часу додавати ще 2 секунди.
 
Надалі додавати час потрібно буде при кожному повторенні процедури. Так можна продовжувати до того часу, поки ви не відчуєте, що досягли межі. При правильному проведенні процедури тривалість затримки дихання може досягати 2 хвилин.
 
За допомогою такої досить простої вправи ви зможете поліпшити циркуляцію крові не тільки в головному мозку, а й у всьому організмі. А це в свою чергу, матиме позитивний вплив на загальний стан вашого здоров’я. Займайтеся фізичною культурою, і ви будете здорові!

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

n

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter