Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

На зміну літій-іонним батареям прийдуть проточні

12.01.2018 22:42
Результат пошуку зображень за запитом "Energy Storage Summit"
 
На саміті Energy Storage Summit фахівці в сфері енергетики відповіли на низку питань щодо найближчого майбутнього зберігання енергії.
 
Про це пишуть elektrovesti.net.
 
1. Системи зберігання енергії замінять пікові газові станції
 
Тільки 1% експертів вважає, що електростанції, які працюють на природному газі, завжди будуть краще справлятися з піковими навантаженнями, ніж системи зберігання енергії. Більшість опитаних - 63% - вважає, що заміна пікових електростанцій сховищами електрики відбудеться не раніше, ніж через 5 років. Ще 29% дотримуються думки, що через 2-5 років.
 
2. Системи зберігання енергії очікує бум
 
Кожен четвертий з п'яти опитаних вважає, що від 41% до 60% електростанцій збудують собі системи довгострокового зберігання енергії вже до 2022 року. Ще 30% - що їх частка буде дорівнює 61-80%. Кожен п'ятий висловився максимально оптимістично - за 81-100%.
 
3. Що прийде на зміну літій-іонному акумулятору?
 
На питання, яка технологія найімовірніше витіснить літій-іонні акумулятори як найбільш поширений спосіб зберігання енергії, 46% респондентів вказало на проточні батареї. 23% залишилися вірні літій-іонним, а 22% віддали перевагу іншим видам акумуляторів. За цинкові, наприклад, висловилося 8% опитаних.
 
4. Союз, укладений на небесах
 
Найкраще системи зберігання енергії поєднуються з сонячними електростанціями, вважає переважна більшість (71%) опитаних. За вітрову енергію висловилося 14%, за блокчейн - 6%, за газові або парові турбіни - 4%.
 
Аналітики Bloomberg New Energy Finance також прогнозують стабільне зростання популярності систем зберігання енергії - вже через 13 років сумарна потужність таких установок досягне 125 ГВт. До 2030 року світовий ринок зберігання енергії зросте в 12 разів, а вироблення дійде до 305 ГВт * год.
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

A

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter