ТЕХНОЛОГІЇ

Щодня сотні наших співвітчизників вирушають на роботу за кордон.
Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.

Вчені пояснили, чому люди взимку набирають зайві кілограми

12.01.2018 22:22
Вчені пояснили, чому люди взимку набирають зайві кілограми
Взимку багато людей набирають кілька зайвих кілограмів. Яка ж причина таких змін?
 
Експерти заявили, що вплив сонячного світла може зменшувати підшкірний жировий шар. Вчені провели клінічні випробування, в ході яких проаналізували реакцію біоінженерних моделей жирових клітин при денному світлі. Мета експерименту полягала в пошуку нових методів лікування пацієнтів з діабетом першого типу.
 
Але фахівці зробили несподіване відкриття. Сонячні промені, які мають певну довжину, проникають під шкіру і впливають на ліпідні краплі. Вони змушують їх зменшуватися і покидати жирові клітини.
 
Професор фармакології Пітер Лайт пояснив, що клітини перестають зберігати велику кількість жиру. Для північного клімату ж характерна нестача сонячного світла. Це змушує організм накопичувати ліпіди і призводить до набору ваги.
 
Відкриття сприятиме створенню спрощених процедур для втрати ваги. Однак, поки що застосовувати цей метод самостійно не рекомендується, адже ще не визначена необхідна для схуднення інтенсивність і тривалість впливу сонячного проміння.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

n

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter