ТЕХНОЛОГІЇ

Щодня сотні наших співвітчизників вирушають на роботу за кордон.
Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.

"Газета Експрес для багатьох – ковток повітря", – Семен Глузман, директор Українсько-американського бюро захисту прав людини

03.01.2018 10:03
"Газета Експрес для багатьох – ковток повітря", – Семен Глузман, директор Українсько-американського бюро захисту прав людини
Підтримку газеті "Експрес", незалежну роботу якої блокує "Укрпошта", висловив Семен Глузман, колишній дисидент і політв'язень, директор Українсько-американського бюро захисту прав людини.
 
"На жаль, процеси, які відбуваються у країні зі свободою слова, дуже сумні, — каже Семен Глузман. — Вони поступово повертають нас у далеке минуле або ж уподібнюють до сусідніх країн на кшталт Білорусі й Росії. Але я думаю, що такий сценарій не вдасться реалізувати. Українці змінилися. Ми — не білоруси і не росіяни. Хай не все вміємо і не завжди поводимося так, як треба, однак два майдани засвідчили: ми — інші.
 
Те, що люди, які нами керують, цього не усвідомлюють, — їхня біда. Думаю, незабаром вони все зрозуміють. Коли їх не буде у владі. Бо розуміння до них приходить тоді, коли їх усувають.
 
Про те, що тиснуть на "Експрес", треба говорити, треба писати. "Експрес" зобов'язаний боротися заради нас, читачів. Ця газета для багатьох — як ковток повітря. Я цілковито підтримую "Експрес".
 
Зазначимо, журналісти газети "Експрес" готують масштабну акцію протесту "Червона картка для Гройсмана".

"На сьогодні не існує жодної гарантії, що люди, які оформили передплату газети "Експрес" на 2018-ий рік, отримають її на початку січня. Втім, номер буде віддруковано, увесь тираж для передплатників буде доставлено на "Укрпошту", яка зібрала з читачів кошти", — йдеться у заяві незалежного видання.

У разі подальшого блокування доставки газети передплатникам 4 січня журналісти газети "Експрес" розпочнуть першу попереджувальну акцію протесту.

"Ми вдамося до такого кроку, щоб відстояти право кожної людини на вільне слово", — кажуть журналісти.

Нагадаємо, багатотижнева фінансова блокада незалежного видання розпочалася у жовтні. Деталі конфлікту читайте ТУТ.

Номер газети "Експрес" вперше за свою історію вийшов у світ з трьома "протестними сторінками".

Усі закиди Укрпошти газета "Експрес" спростувала попунктно.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

U

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter