Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Лікарі зробили нову заяву про смерть Жанни Фріске

17.12.2017 07:48
Лікарі зробили нову заяву про смерть Жанни Фріске

Незабаром після смерті Жанни Фріске в пресі стали з'являтися повідомлення про те, що в смерті артистки "винне" ЕКЗ. Нібито через те, що співачка вдалася до процедури штучного запліднення, яке, як відомо, супроводжується гормональною терапією, у неї розвинувся рак, пише Сегодня.

Лікарі днями знову прокоментували смерть Фріске, яка, на їхню думку, ніяк не могла бути пов'язаною з ЕКЗ. "Якщо мова йде про пухлини, які утворюються в головному мозку, то саме ЕКЗ на це ніяк не впливає. Штучне запліднення – це блокування роботи гіпофіза і стимуляція периферичних органів, зокрема яйцеклітин в яєчниках, щоб вони росли. І якщо жінка здорова, то у неї ніяких процесів не може бути. Тому вже більше десяти років існують правила, що, перш ніж жінка йде на ЕКЗ, вона повинна обстежитися ретельно. І голослівно говорити всякі різні дурниці – це теж саме, що сказати, якщо їхати в метро, то можна захворіти на рак!" – цитує фахівців Sobesednik.ru.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter