ТЕХНОЛОГІЇ

Щодня сотні наших співвітчизників вирушають на роботу за кордон.
Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.

Лікарі зробили нову заяву про смерть Жанни Фріске

17.12.2017 07:48
Лікарі зробили нову заяву про смерть Жанни Фріске

Незабаром після смерті Жанни Фріске в пресі стали з'являтися повідомлення про те, що в смерті артистки "винне" ЕКЗ. Нібито через те, що співачка вдалася до процедури штучного запліднення, яке, як відомо, супроводжується гормональною терапією, у неї розвинувся рак, пише Сегодня.

Лікарі днями знову прокоментували смерть Фріске, яка, на їхню думку, ніяк не могла бути пов'язаною з ЕКЗ. "Якщо мова йде про пухлини, які утворюються в головному мозку, то саме ЕКЗ на це ніяк не впливає. Штучне запліднення – це блокування роботи гіпофіза і стимуляція периферичних органів, зокрема яйцеклітин в яєчниках, щоб вони росли. І якщо жінка здорова, то у неї ніяких процесів не може бути. Тому вже більше десяти років існують правила, що, перш ніж жінка йде на ЕКЗ, вона повинна обстежитися ретельно. І голослівно говорити всякі різні дурниці – це теж саме, що сказати, якщо їхати в метро, то можна захворіти на рак!" – цитує фахівців Sobesednik.ru.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter