ТЕХНОЛОГІЇ

Щодня сотні наших співвітчизників вирушають на роботу за кордон.
Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.

Медики радять не купувати на базарах домашній сир

16.12.2017 17:58
Медики радять не купувати на базарах домашній сир

У сирах, які продаються на ринках, нерідко виявляється кишкова паличка.

Аналізи зразків сирної продукції проводять в центрах експертиз і проблеми з мікробіологією – не рідкість. Буває і так, що при аналізі виявляється продукт зовсім не схожий на сир, передає “Народна Правда”.

Справжність і безпека сиру перевіряється тільки в лабораторії досвідченим шляхом, а в домашніх умовах. Фахівці уточнюють, що споживачів часто лякає маркування, де відзначається тривалий термін зберігання молочного продукту.

Продовження терміну зберігання сиру здійснюється в тому числі за рахунок упаковки. Застосовується середовищі інертних газів, і виробники про це повідомляють на етикетках. Метод використовується в світі вже більше двадцяти років. Як газів-наповнювачів зазвичай використовується азот і вуглекислий газ. Вони дозволяють уповільнити розвиток мікроорганізмів, але не змінюють смак продукту. Так що тривалий термін зберігання не завжди пов’язаний з наявністю консервантів.

У лабораторних умовах сир перевіряють на фізико-хімічні та мікробіологічні показники. Визначається жирність продукту і склад жиру. У сирі також перевіряється кількість білка, оскільки це один з найцінніших компонентів даного продукту. Для здоров’я небезпечні продукти з високим вмістом транс-жирів. Серед частих порушень варто відзначити невідповідність сирів за жирністю.

У лабораторних дослідженнях на мікробіологічному рівні в сирі шукають кишкову паличку та дріжджі. У промисловому сирі як правило кишкову паличку не виявляють, а ось перевищення дріжджів буває фіксується.

А ось в сирах з базару кишкова паличка і підвищена кількість дріжджів виявляються нерідко. Тому такий сир в сирому вигляді краще не вживати – тільки після термічної обробки у вигляді запіканок, сирників, вареників.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter