Новини

ТЕХНОЛОГІЇ

Власники інтернет-провайдерів кажуть, що Facebook тепер “літатиме” - швидкість збільшиться мало не в 100 разів!
Що може бути краще, нiж довгоочiкуваний смартфон у подарунок на 14 лютого?

Україна була за крок від того, щоб стати частиною Росії – Ющенко про Євромайдан

12.12.2017 11:38
Україна була за крок від того, щоб стати частиною Росії – Ющенко про Євромайдан

Від чергового повернення у московську колонію Україну врятувало нове покоління, щоправда у підсумку цих талантів не допустили до влади.

Про це він розповів у коментарі відомій журналістці Олесі Бацман, передає "Гордон".

"Просто чотири роки тому... Ми зараз часто повертаємося до цього великого часу, тому що насправді ми були за крок від того, щоб повернутися в московську колонію... І врятувало Україну в листопаді 2013-го – на початку 2014 років як раз найбільш молоде, найбільш віддане та таке покоління, що мислить найцікавіше. Я не кажу, що у них багато досвіду або практики, але це найкраще українське покоління. Але коли ми говоримо про політичну конструкцію", – підкреслив третій український президент.

За його словами, після Майдану, щоб відфільтрувати ці таланти та не пустити їх до влади, потрібно було зробити дві речі.

"Річ перша: п'ятивідсотковий бар'єр. Зрозуміло, що з Майдану жодна політична сила 5% не бере. За визначенням не бере. Потрібен досвід, практика, спадкоємність якась, гроші та повинна бути велика підтримка. А друга річ, друга норма, що обмежує: партія, яка йде в парламент, повинна бути зареєстрованою щонайменше 12 місяців тому", – зауважив політик.

Водночас Ющенко пояснив, що молода хвиля хоч і створила унікальний цікавий політичний рух, але його не формалізуєш у партію, тому що партія на виборах нічого не вартує, однак, якщо ти не купиш її з документами, то і 5% не візьмеш.

"І, мені здається, це найнеприємніше, що призвело до того, що ми сьогодні маємо слабку політичну систему", – додав Ющенко.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter