Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Стали чинними правила ведення електронного обліку військовозобов’язаних

11.12.2017 11:18
Стали чинними правила ведення електронного обліку військовозобов’язаних
Набув чинності Порядок ведення Єдиного державного реєстру військовозобов’язаних. Порядок установлює процедури збирання, зберігання, обробки та використання відомостей цього реєстру.
 
Кого ж внесуть у реєстр і хто його вестиме? Про це запитуємо Олександра Поронюка, начальника Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України.
 
- Хто потрапить до Реєстру?
 
- Усі військовозобов’язані віком від 18 до 60 років. Туди ввійде інформація про фізичну особу, яка дає можливість її ідентифікувати - прізвище, ім’я, фото, інформація про місце проживання чи перебування, дані про батьків, відомості про освіту, реквізити паспорта тощо. Також буде внесена й інформація про військово-облікові дані особи. Наприклад, військово-облікова спеціальність, де й коли особа служила, категорія запасу, ступінь придатності до служби.
 
Реєстр отримуватиме інформацію з органів дежавної влади та місцевого самоврядування, підприємств, навчальних закладів. Тобто в електронному вигляді буде все необхідне для того, щоби вести облік і розшукати та викликати військовозобов’язаних у разі потреби.
 
- Хто веде Реєстр?
 
- Військові комісаріати. Його власником є Міністерство оборони України, розпорядником - Генеральний штаб.
 
- А як захищена така інформація від доступу сторонніх?
 
- Зрозуміло, що це не будуть дані в загальній мережі. Доступ до електронних облікових карток матимуть тільки уповноважені органи, які його ведуть. Буде забезпечений відповідний комплекс захисту інформації.
 
Військовозобов’язаний зможе отримати інформацію про те, чи внесено його до Рєєстру і які саме дані, на підставі письмового запиту. Видалення відомостей про особу проводиться після проходження 105 років з дати її народження. Виправляти дані можуть за результатами розгляду мотивованої заяви військовозобов'язаного.
 
Віктор ДУДАР, газета Експрес

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

N

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter