ТЕХНОЛОГІЇ

Щодня сотні наших співвітчизників вирушають на роботу за кордон.
Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.

Вчений пояснив, чому постільну білизну слід міняти щотижня

10.12.2017 23:23
Вчений пояснив, чому постільну білизну слід міняти щотижня
Постільна білизна є ідеальним середовищем для розмноження грибкових культур, що представляють загрозу для людини.
Про це заявив мікробіолог Нью-Йоркського Університету Філіп Тьєрно, пишуть  Цікавості.
 
За словами вченого, постільна білизна – справжній «ботанічний сад» з бактерій і грибків, небезпечних для здоров’я. В одних тільки подушках можна виявити до 16 видів грибкових організмів, а мікроби, що містяться в складках простирадла, можуть стати причиною розвитку різних захворювань.
 
Поряд з бактеріями і грибками, існування яких пов’язане з потовиділенням, у білизні також живуть небезпечні мікроорганізми, що потрапляють в ліжко разом з пилком, ґрунтом, ворсом, шерстю тварин, пиловим кліщем. Все це може викликати симптоми алергічних захворювань.
 
За словами вченого, мікроби активно розмножуються в складках постільної білизни через те, що під час сну ми створюємо там тепле і вологе середовище, яке якраз і сприяє поширенню бактерій. Щороку під час сну людський організм виділяє приблизно 98 літрів (!) поту, зазначається в статті.
 
Мікробіолог радить прати простирадла, підодіяльники й наволочки як мінімум раз на 7 днів, бо за тижневий строк весь цей небезпечний мікросвіт може перетворитися в реальну загрозу здоров’ю людини.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

n

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter