ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Український олігарх переводить кримські активи на нову компанію - ЗМІ

07.12.2017 13:54
Український олігарх переводить кримські активи на нову компанію - ЗМІ

Дмитро Фірташ планує перевести кримський бізнес на нову компанію - "ТитанАктив".

Про це розповів менеджер однієї з компаній холдингу Group DF, що об'єднує активи Фірташа, повідомляє Liga.net.

Російський держбанк "ВТБ" подав в Арбітражний суд Москви позов про визнання неплатоспроможною місцевої компанії "Титанові інвестиції", в оренді у якої знаходиться майновий комплекс "Юкрейніан Кемікал Продактс" (раніше - Кримський Титан, Армянськ) Фірташа.

"Титанові інвестиції" займається експортом продукції Кримського "Титана" після анексії Криму Росією, а також постачає підприємство сировиною.

"Титанові інвестиції" створено в Москві в червні 2014 року для легалізації роботи Кримського Титана в окупованому Криму.

Сам Кримський Титан був перейменований в "Юкрейніан Кемікал Продактс" і змінив реєстрацію з Армянська на Київ.

Перше засідання суду в Москві за позовом "ВТБ" про банкрутство відбудеться 13 лютого 2018 року.

Госпсуд Києва призначив розгляд справи по стягненню 39,4 млн доларів боргу з "Юкрейніан Кемікал Продактс" і "Титанових інвестицій" на 11 грудня.

Щоб уникнути проблем з бізнесом через судові позови, Group DF Фірташа вирішив передати майновий комплекс "Кримського Титана" в оренду іншому підприємству, розповів менеджер однієї з компаній холдингу.

"Цією компанією стане "ТитанАктив", - говорить він. - Компанія вже уклала ряд договорів про експорт діоксиду титану (основна продукція" Кримського Титана")".

Переведення активів "Кримського Титана" на нову компанію може не тільки допомогти Фірташу позбутися боргових претензій "ВТБ", але і частково вирішить проблему забезпечення підприємства сировиною.

"Титанові інвестиції" були основним постачальником ільменіту на кримське підприємство.

Як повідомлялося, "Кримський титан" після анексії Росією Криму був переданий в оренду московській компанії ТОВ "Титанові інвестиції", засновником якої є кіпрська компанія "Летан Інвестментс лімітед" та громадянин Росії Олександр Ємелін - давній знайомий Фірташа.

На цю ж фірму зареєстрована австрійська компанія Group DF International. Таким чином, де-факто завод залишався власністю українського олігарха.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter