Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

В Україні за якістю освіти буде стежити спеціальне відомство

07.12.2017 08:50
В Україні за якістю освіти буде стежити спеціальне відомство
6 грудня Кабінет Міністрів створив Державну службу якості освіти - орган, що централізовано відповідатиме за дотримання якості освіти та освітніх стандартів
Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти, передає Еспресо.
 
Нова структура засновується на базі Державної інспекції навчальних закладів, але матиме ширші повноваження, а також буде представлена на регіональному рівні через спеціальні відділення.
 
Законом "Про освіту" передбачено, що єдиним плановим заходом державного нагляду (контролю) щодо шкіл буде інституційний аудит. Він має проводитися раз на десять років працівниками територіальних органів Державної служби якості освіти.
 
Його мета - оцінити якість освітньої діяльності закладу освіти, виробити рекомендації щодо її підвищення та вдосконалення внутрішньої системи забезпечення якості освіти, а також привести освітній та управлінський процеси у відповідність до вимог законодавства та ліцензійних умов.
 
Ухвалена урядом постанова зобов’язує Міністерство освіти і науки подати КМУ впродовж 2 місяців проект Положення про Державну службу якості освіти, а також пропозиції щодо її розміщення.
 
"Основним завданням інституційного аудиту є не покарання винних, а допомога закладу, керівництву, вчителям у підвищенні якості їх діяльності та якості результатів навчання учнів", - зазначила міністр освіти Лілія Гриневич.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter