ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Україна домовляється про взаємний обмін водійських посвідчень з ще однією країною

22.11.2017 15:45
Україна домовляється про взаємний обмін водійських посвідчень з ще однією країною

Міністерство внутрішніх справ України веде переговори з французькими колегами щодо спрощення процедури обміну національних водійських посвідчень для українців, які легально проживають у цій країні, на аналогічні французькі документи, без додаткових іспитів.

Про це йшлося під час зустрічі міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова із міністром внутрішніх справ Франції Жераром Колломбом, передає прес-служба Кабінету Міністрів України, пише 24 канал.

"Досі з українським посвідченням водія можна було їздити не більше року в європейських країнах, а потім слід було отримувати національні права, склавши теоретичний і практичний іспити і заплативши від 600 до 1000 євро. З урахуванням того, як багато українців сьогодні живуть і працюють у Франції, питання спрощення і здешевлення процедури взаємного визнання національних прав і їх обміну перестає бути окремим випадком, воно є дуже важливим і актуальним для нас. Тому ми докладемо максимум зусиль для оформлення Угоди щодо взаємного обміну водійських посвідчень з Францією", – зазначив Аваков.

Міністр нагадав, що аналогічні угоди Україна вже має з Італією та Іспанією. Згідно цих угод, обмін здійснюється без складання теоретичних і практичних іспитів і, відповідно, без витрат на їх оплату. Процедура обміну займає деякий час, оскільки для з'ясування дійсності і достовірності документів проводиться спеціальна перевірка.

Зокрема, в Італії та Іспанії дія Угоди поширюється на громадян України, як легально проживають в цих країнах, є резидентами країни менше чотирьох років та мають дійсні українські посвідчення водія. Обмін обмежується тільки тими категоріями автотранспорту, які вказані в національних правах.

Аваков також подякував французькій стороні за підтримку України та сприяння реформуванню МВС.

Я хочу подякувати за вашу підтримку і значний внесок Франції в реформування системи МВС. Угода щодо взаємного обміну водійських посвідчень, питання співпраці в сфері кібербезпеки, боротьби з міжнародною організованою злочинністю і обмін досвідом між французькою жандармерією і Нацгвардією – пріоритетні вектори взаємодії для нас,
– зазначив міністр.


https://24tv.ua/avto_tag2236?utm_source=seocopy

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter