ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Готівковий курс валют 17 листопада: гривня відіграла кілька копійок наприкінці тижня

17.11.2017 20:16
Готівковий курс валют 17 листопада: гривня відіграла кілька копійок наприкінці тижня
Курс гривні щодо євро і долара 17 листопада на готівковому ринку поводився за схожим сценарієм – купували обидві валюти на 1 копійку дешевше, аніж в четвер, а продавали – на 3 копійки дешевше.
 
Про це свідчать дані сайту finance.ua, пише 24 канал.
 
Євро у п'ятницю купували по 31,11 гривні а продавали – по 31,61 гривні.
 
Долар на готівковому ринку в п'ятницю купували по 26,50 гривні, а продавали – по 26,75 гривні.
 
За курсом валют від НБУ 17 листопада долар коштував 26,47 грн, подешевшавши на 1 копійку. Офіційний курс євро, втратив у ціні аж 24 копійки – подешевшавши до 31,16 гривні.
 
Зазначимо, долар повільно падав ціле літо. Станом на 1 червня на готівковому ринку його продавали по 26,33 грн, а наприкінці літа, 29 серпня, його вартість становила 25,64 грн. Долар стрімко підскочив у перший тиждень вересня, однак з 11 вересня курс американської валюти знову пішов на спад. Нове зростання почалось наприкінці вересня, у жовтні максимальний курс долара становив 27,15 грн (4 жовтня). Однак у листопаді курс долара за тиждень втратив понад 25 копійок.
 
Курс євро наприкінці червня різко підскочив догори, коли валюта єврозони додала 70 копійок у ціні за один тиждень. Тенденція до зростання євро зберігалася ціле літо. Сьогодні ж євро перевищує позначку 31 грн – дорожче валюта коштувала лише в далекому лютому 2015 року.
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter